HABERLER

YEŞİLÇAM’IN GAMZELİ YILDIZIYDI.. BAKIN ŞİMDİ NE HALDE!

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan nasıl geçindiğini anlattı: 23 odalı otelim var Yeşilçam’ın gamzeli güzel olarak bilinen oyuncusu Bahar Öztan katıldığı programda nasıl geçindiğini anlattı. Öztan, 23 odalı bir oteli olduğunu, gençliğinde çalışarak burayı aldığını açıkladı.

“YEŞİLÇAM’DA ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANMADIK”

Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Sabah Sohbeti programına oyuncu Bahar Öztan konuk oldu. Bir döneme damga vuran usta oyuncu nasıl geçindiğini anlattı. “Yeşilçam’da çok büyük paralar kazanmadık” diyen Öztan açıklamasında şunları anlattı:

“Şimdinin 20 bin lirası falan herhâlde kazanıyorduk. O da başrol oyuncuları için konuşuyorum ama önemli değil. Paradan ziyade saygınlık kazandık. Hâlâ insanlar biz gördü mü saygı duyuyor hâlâ seviliyoruz. Bize karşı büyük bir özlem var. O zamanın da iyi yönleri bunlardı.

“ARTIK İŞİMİ YAPMAK İSTİYORUM”

Eski Yeşilçam oyuncularının ekranda olması gerek. Şu an ben mesleğimi yapmak isterim. Çocuğum büyüdü artık işimi yapmak istiyorum.”

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan, yumurtalık kanserine yakalandı. Ameliyat olan oyuncu, 21 günde bir kemoterapi gördüğünü söyledi. Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’ lakaplı oyuncusu Bahar Öztan, şu sıralar hayatının en zor günlerini geçiriyor. 20 yıldır Bodrum’da yaşayan Öztan, üç ay önce karnındaki şişlik şikayetiyle hastaneye başvurdu. Daha sonra İstanbul’a gelen oyuncu, doktorların yumurtalık kanseri tanısı karşısında şoke oldu. Vakit kaybetmeden ameliyata alınan Öztan, dokuz gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata döndü.

Tedavi olduğu hastanede oğluyla objektiflere takılan oyuncu, kötü günleri atlattığını söyledi. Karnından dört kilo sıvı çıkarıldığını anlatan Öztan şöyle konuştu: “Eski sağlığıma kavuşmak için tedavim sürüyor. 21 günde bir kemoterapi görüyorum. Hiçbir zaman ‘Neden ben?’ diye sormadım. Demek ki bu benim sınavımmış. Kısa sürede hayli kilo verdim. Erken teşhisle hayata tutundum.”

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu