KADIN

YAŞAM ÜNİTESİNİN FİŞİ ÇEKİLDİ, BİR SAAT SONRA..

Chelsea’nin hayatı zorluklarla geçti. Beş hafta erken dünyaya geldi ve yıllar boyunca bunun sıkıntısını çekti. 2008 yılında annesi Colleen Banton, 14 yaşındaki kızının sayılı günleri olduğunu öğrendi.

Colleen, k-ı-zının hastalıklardan kurtulmak için gösterdiği mücadeleyi takdir ediyordu. Ancak Chelsea eriyip gidiyordu. Doktorları bile ümidi kesmişti. Colleen, hayatının en zor kararını vererek k-ız-ının bağlı olduğu yaşam ünitesinin fişinin çekilmesini istedi.

Bunun üzerinden bir saat geçtikten sonra güvenlik kamerasına inanılmaz bir görüntü takıldı. H-astane çalışanlarından biri güvenlik kamerasındakini görünce gözlerine inanamadı ve Colleen’e haber verdi. Colleen, “Kamerada bir melek görünüyordu” dedi.

Anne, meleğin k-ı-zını kurtarmaya mı yoksa cennete götürmeye mi geldiğini bilmediğini söyledi. Derken bir başka mucize gerçekleşti ve Chelsea sağlığına kavuşmaya başladı.

Hastanede geçirdiği iki ayın ardından Chelsea taburcu edildi. Böylesine hızlı iyileşmeye nadiren tanık olduklarından doktorlar bile olup bitenlere inanamadı.Mucizevi olayların ardından Chelsea 15. yaş gününü sevdikleriyle birlikte kutladı.

Gözü yaşlı anne Colleen, “Bu bir mucize. K-ızım doğum gününü bizim yanımızda kutluyor. Ancak k-zım hala tam olarak iyileşmedi. Belki de bu onun bizimle geçirdiği son doğum günü” dedi.

Olay 2008 yılında gerçekleşti. Chelsea o zaman 15 yaşındaydı ve neyse ki bu gördüğü son doğum günü değildi. Chelsea, yedi yıl daha hastalıklarıyla mücadele etti.

Dünyaya daha çok gençken gözlerini kapatmış olmasına rağmen, ailesiyle geçirdiği her günden zevk aldı. Hastanede gerçekleşen mucizevi olay da hiçbir zaman aklından çıkmadı.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu