HABERLER

URFALI BEKÇİYE GİDEN GÜLTEN

İstanbul’da bir bilgisayar firmasında çalışırken evli olan 47 yaşındaki Cemil İstekli ile tanışıp, onun k-uması olarak Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ne bağlı Karacadağ Köyü’ne 5 yıl önce gelen 22 yaşındaki Gülten İstekli, 4’üncü çocuğunu dünyaya getirdi. -İ-stekli, tek i-steğinin annesi Işıl Solmaz’ın kendisini a-ffetmesi olduğunu söyledi.2002’de İstanbul Yenikapı’daki bir bilgisayar şirketinin muhasebesinde çalışan ve o zaman 17 yaşında olan Gülten İstekli, kendisinden 25 yaş büyük tarım işçisi Cemil İstekli’ye aşık olup onun peşinden Şanlıurfa’ya gelmişti.

İlk eşi Yıldız Erik ile resmi nikahları olmayan Cemil İstekli, Gülten’e resmi nikah kıyıp hep birlikte yaşamaya başladı. İlk eşinden şu an 7 çocuğu olan Cemil İstekli’nin kuma getirip evlendiği Gülten İstekli, bugün Şanlıurfa Kadın ve D-oğum Hastanesi’nde 4’ncü d-oğumunu yaptı. İlk çocuğu 10 günlük iken yaşamını kaybeden, şu an ise 3 çocuk annesi olan İstekli’nin dünyaya getirdiği erkek bebeğe Serkan Murat adı verildi.

‘ANNEM BENİ AFFETSİN’

Orta halli bir ailenin iyi giyimli, mesleği olan bir kızı olarak yaşamını sürdürürken 6 yıldır Karacadağ Köyü’nde tarım işçiliği yaparak yaşayan Gülten İstekli, tek isteğinin hakkını helal etmeyen annesi Işıl Solmaz’ın kendisini affetmesi olduğunu söyledi. R-iskli bir a-meliyatla doğumu gerçekleşen Gülten İstekli, kucağına aldığı bebeğini öpüp koklarken, “Burada çok mutlu bir yaşamım var. ‘Pişman olur’ diyenler yanıldı” dedi.

‘MEZARDA AYRILIRIZ’

Gülten ile aralarında 25 yaş farkı olduğunu hatırlatan Cemil İstekli ise, “Birbirimize aşık olduğumuz için ben ‘bu ilişki yürümez’ diye İstanbul’dan köyüme döndüm. Aradan birkaç gün geçmeden Gülten peşimden geldi. Köyde 1 ay misafir olduktan sonra evlenmeye karar verdik. Eşim Gülten 18 yaşını doldurması üzerine ona resmi nikah kıydım. Bize ‘siz a-yrılırsınız’ diyenlere en güzel cevabı yeni dünyaya gelen oğlumla bir kez daha ispatladım. Bizi ancak me-zar ayırır” diye konuştu.

TEK ODALI EVDE YAŞAM

Gülten İstekli, 10 günlükken kaybettiği ilk çocuğu Esra Ceyhan’dan sonra dünyaya gelen 5 yaşındaki Dicle, 3 yaşındaki Fırat Serdil, yeni doğan Serkan Murat’la hayatını köyde küçük bir odalı evde Cemil İstekli’nin nikahsız eşi Yıldız Erik’le ve onun çocukları 20 yaşındaki Suna, 18 yaşındaki Leyla, 14 yaşındaki Çiğdem, 12 yaşındaki Berivan, 10 yaşındaki Şehriban, 5 yaşındaki Umutcan ile 2 yaşındaki Keremcem’le birlikte z-or koşullarda yaşamını sürdürüyor.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
esef
Ziyaretçi
5 Ekim 2019 13:58

Kadının geninde var pislik yaşamak pisliği seviyor kumada neymiş yüz karası öylece geberir gider aklınca tarihe girecek ilgilenmeyen gündeme getirmeyin cahiliyeyi

Ali koc
Ziyaretçi
23 Temmuz 2019 15:37

Ne salak kadinlar var

aylin
Ziyaretçi
5 Ekim 2019 09:24

aptal

Başa dön tuşu