KADIN

TOPUK ÇATLAKLARINI 30 DAKİKADA YOK EDEN ÇOK İYİ BİR YÖNTEM

Topuk çatlaklarına 30 dakikada yok eden bir yöntem.

Aspirin ve limonla topuk çatlağı tedavisi nasıl yapılır:

Bu yapılışı oldukça kolay olan aspirin limon karışımı ile topuk çatlakları yok olacak, ayaklarınız bebek gibi yumuşak olacak. Ayak nasırları, ayak tahrişleri gibi sorunlar kaybolacak.yumuşak sağlıklı ayaklar için yapmanız gereken oldukça basit.

Ayak Mantarı Ve Ayaklarda Oluşan Kaşıntı Gibi Sorunlara Da Faydalı Olan

Karışım Için Gerekli Malzemeler:

5 adet aspirin Bir adet limon 1 adet ponza taşı yada topuk taşı olarak bilinen taş. Kozmetik Kremlere Bir Sürü Para Vermenize Gerek Yok,

Doğal Topuk Çatlağı Tedavisi Için Yapmanız Gerekenler: Önce ayaklarınızı güzelce yıkayın. Mantar, kaşıntı, topuk çatlağı gibi problemli yerlere Bu karışımı sürün ve 30 dakika kadar bekletin. Sonda ılık su ile yıkayın ve pomza taşı ile ölü derileri, yumuşayan derileri atın. Son kez sıcak su ile ayaklarınız durulayın. En etkili sonucu almak için 2-3 hafta daha devam edin.Nemlendirici krem kullanabilirsiniz bu işlemi yaptıktan sonra.

Aspirin Ve Limonla Topuk Çatlağı Tedavisi Hazırlanışı:

Aspirinleri toz haline getirene kadar ezin ve limon suyu ekleyin üzerine. Macun haline gelene kadar karıştırın . Limon suyu ile kıvamını ayarlayabilirsiniz. Karışımınız hazır, artık ayaklarınıza sürülmeyi bekliyor.

5 1 oy
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu