KADIN

TAM DÜNYA EVİNE GİRECEKKEN EŞİ DAVETLİLERİN ÖNÜNDE ÖYLE BİR SIRRINI AÇIKLADI Kİ

Birçok kişinin hayatlarındaki en önemli gün düğün günüdür. Organizasyon, mekân ve hazırlıklar yapılır ve büyük gün için beklenir.

Ancak Kim için düğün günü sürprizle bitti. Tam salona girip masalarına doğru ilerleyecekken yaşanması imkânsız olan bir olaya tanıklık etti.

Kevin Taylor genç yaştayken bacağını kırdı. Bacağındaki hasar nedeniyle refleks sempatik distrofi sendromu (RSDS) oluştu. Durumu daha da ağırlaşınca doktorlar Kevin’ın iki bacağını da almak zorunda kaldılar. Kevin asla eskisi gibi olamadı.

Ta ki Kim ile tanışana kadar… Kim’in gözleri Kevin’ın engelini görmüyordu. Onun için önemli olan ruh güzelliğiydi. Kevin, Kim’in yanındayken kendisi gibi davranabildiğinden dolayı çok mutlu oluyordu. Kim, “Önemli olan iç güzellik, dış güzellik değil. Kalbinin güzelliği engelini tamamen telafi ediyor” dedi.

Kim ve Kevin çifti daha ilk tanıştıkları günden itibaren ömürlerinin sonuna dek bir arada yaşamak istediklerini anlamışlardı. Düğün günü geldiğinde ise Kim’in hiç beklemediği türden bir gelişme yaşandı. Düğün törenine tekerlekli sandalye ile gelen Kevin birden ayağa kalktı ve eşinin koluna girerek masalarına doğru götürmeye başladı..

Kevin, aylardır sakladığı sırrı sürpriz olarak düğün gününde bütün davetlilerin önünde gösterdi.

Kim’in en mutlu olması gereken günü bir anda en şaşırtıcı gününe döndü. Bu olay yaşanmış ve gerçektir genç çift videolarını sosyal medyada paylaştı fakat telif hakkı olduğundan dolayı sizlerle paylaşamıyoruz

2.7 3 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu