PÜF NOKTASI

Küçük Gelen Ayakkabılarınızı Genişletmek İçin Bunları Yapın, Ve Bir Çok Pratik Çözüm

AYAKKABILARINIZI GENİŞLETMENİZ MÜMKÜN

Küçük gelen ayakkabınız sizi mutsuz edeceğine neden genişletmiyorsunuz? Dar ayakkabıları genişletmek için en kalın çorabınızı ayağınıza geçirin ve saç kurutma makinesini 5 dakika ayakkabının üstünde tutun. Daha sonra evde o şekilde biraz dolanın.

KOLTUK ALTI LEKELERİ

Koltuk altında oluşan bu ter lekelerini limon suyu veya kabartma tozu ile temizleyebilirsiniz.

RUJ LEKELERİ NASIL ÇIKAR?

Ruj lekesi kadınların en can sıkıcı problemlerinden biri. Sürmesi ya da kullanması harika ama yeter ki herhangi bir yerimize bulaşmasın. İşte bu lekelerden kurtulmak için tek yapmanız gereken saç spreyini üstüne sıkıp, çamaşır makinesine atmak.

SU TOPLAYAN AYAKLAR İÇİN ÇÖZÜM

Ayakkabı yüzünden ayaklarınızın su toplamaması için genelde ayakkabının vurduğu yere koltuk altı deodorantı uygulayın. Böylece ayakkabı ayağınızda rahat hareket eder ve su toplamasını önlemiş olursunuz.

KOTLARINIZIN DÜĞMESİ YOKSA..

Son zamanlarda satın altığınız kotların çok daha hızlı bollaştığını fark ettiniz mi? Ya da daha önce gün içerisinde kot pantolonunuzun düğmesi koptu ve kendinizi hiç çaresiz hissetiniz mi? İşte bu durumda tek ihtiyacını olan klip ataçlar.

DÜZLEŞTİRİCİ İLE KIRIŞIKLIKLARDAN KURTULUN

Ütü yapmaya vaktiniz olmadığında evdeki saç düzleştiricisini hemen elinize alın ve ütülemek istediğiniz gömleğin üstünden geçin. Ancak bu şekilde kısa sürede kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

KÜPENİZİN ARKASI KAYBOLDUYSA

Kadınların anlam veremediği şeylerden biri de küpelerin arkasındaki sabitleyicilerin sürekli neden kaybolduğu. İşte böyle bir sabahta sevdiğiniz küpeyi takmak istiyor ama arkasını bulamıyorsanız elinize geçen bir kurşun kaleminin arkasındaki silgiyi koparın ve küpenizin arkasına takın.

UZUN BOTLARINIZIN MODELİNİ KAYBETMEMEK İÇİN

Uzun botlarınızın modelini kaybetmemek için evde oturma odasında öylece duran dergilerinizi rulo yapın ve çizmelerin içine yerleştirin.

FONDÖTEN LEKELERİNDEN KURTULUN

Özellikle beyaz renkte üst giyen kadının en büyük kabusu makyajının üstüne geçmesidir. Halbuki tıraş kremi ile fondöten lekelerinden kurtulabilirsiniz.

KAÇAN ÇORAPLARA ACİL ÇÖZÜM

Kadınların gün içerisinde başına geleceğinden korktuğu şeylerden biri de çorabının kaçmasıdır. Halbuki kaçan çorabın daha da yırtılmaması için tek yapmanız gereken saç spreyi.

 

SİLGİ İLE TEMİZLEYİN

Süet ayakkabıların bakımı diğerlerine göre daha zordur. Eğer vaktiniz yok ama O ayakkabıya ihtiyacınız varsa silgi yardımıyla tüm lekelerden kurtulabilirsiniz..

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu