HABERLER

Karbonatlı Su Mucizesi ve Faydaları

Karbonat evdeki en çok yönlü ürünlerden biridir. Sadece harika bir temizleyici ve deodorant değil aynı zamanda çok etkili bir ilaçdır. Karbonat ve su karışımı, çeşitli rahatsızlıkları doğal ve etkili bir şekilde tedavi etme yeteneğine sahiptir.

Vücudunuza etkisini girdiği anda başlıyor..Vücudunuzun pH’sını hızlıca ve kolay bir şekilde en iyi noktaya çıkartın. Sadece yarım çay kaşığı karbonat ile bir bardak su ile için. Nobel ödüllü doktor Otto Warburg’a göre , kanser hücreleri alkali ortamda gelişemez, bunun yerine daha asidik bir vücut tercih ederler. Karbonat vücudumuzu alkali yaparak kanserden bizi korur.

Göre Dr Mercola , karbonat 1920 başından beri soğuk algınlığı ve grip belirtilerini tedavi etmek için kullanılmış. Bu bulgular, 1924’te Arm and Hammer tarafından yayınlanan bir dergide , karbonat virüsleri vücuttan etkili bir şekilde birkaç gün içinde ortadan kaldırabileceğini belirtiyorlar. 1925 yılında Arm ve Hammer tarafından özetlenen önerilen dozlar şunlardı:

Sabah biri akşamları olmak üzere iki doz karıştırın. Belirtiler kaybolana kadar günlük 2 doz almaya devam edinDoktorlar gerçekte fiziksel performansı nasıl artırabileceğini tartışıyorlar. Sodyum bikarbonatın alkaliliği, kasların ürettiği laktik asit düzeylerini düşürerek sporcuların daha uzun süren performans vermelerini sağlıyor. Çinde yapılan bazı araştırmalar bunu kanıtlıyor. Günlük hayatımızda laktik asit seviyelerimizi düşürerek çabuk yorulmamızı önler.

Böbrek taşları ürik asit birikmesiyle oluşur. Karbonat ürik asit birikmesini engeller ve taşların düşmesini sağlar. Karbonatı eczaneden aldığınızdan emin olun.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu