KADIN

İKİZLERİ OLACAK SANDI AMA, 500 YILDA BİR OLAN ŞEY OLDU..

Alexander İkiz bebeklere hamile olduğunu öğrenmiş bu heyecanını oldukça artırmıştı. Artık iki değil üç çocuk olacağını düşünüyordu ve bütün planlarını da buna göre yapmaya başlamıştı. Ta ki bir kaç ay sonra yeni bir ultrason çektirene kadar..

Doktorlar ikiz doğurmayacağını söylemiş Alexanderin ilk düşüncesi bebeklerden birisinin anne karnında ö-l -m-üş olabileceğiydi..

Fakat gerçek hikayeyi duyduğunda kulaklarına inanmakta güçlük çekti doktorlar ikiz sahibi olamayağını söylemişlerdi.. Evet ama karnındaki bebekler üçüz de değildi. Çünkü Alexander bu hamileliğinde dördüz doğuracaktı. Almaları gereken her şeyden artık 4 tane almak zorundaydılar iki çocuğa sahip bir aile olmayı beklerken birden bire 5 çocuklu bir aile olacaklardı..

Aynı anda birdne fazla doğum yapmanın belli riskleri var rutin kontrolerin ise zaman zaman ultrasonun tekrarlanması gerekecekti. Artık sürprize yer yoktu. Dördüzlere hamilke olduğunu biliyordu. Fakat bir sonraki ultrasonda karnında 5. cocuğu olduğunu öğrendi. Alexander’ın karnı o kadar kalabalıktı ki doktorlar ultrasonu doğru şekilde yorumlamayı güçlük çekiyorlardı. İçeride kaç cocuk olduğunu zorla öğrenen doktorlar. Bebeklerin cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olamıyorlardu. Bebekler anne karnında sürekli harekewt ediyor adete saklambaç oynuyor cinsiyetlerini gizliyorlardı.

Doğumun gerçekleşeceği güne kadar bu belirsizlik devam etti. Doğum sırasında ameliyat anında 40 kişilik bir ekip hazır bekliyordu. Neyse ki doğum herhangi bir sıkıntı olmadan Alexander e ve bebekleri için sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Ailesi son derece mutluydu.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu