KADIN

HUYSUZ ADAM 7 YIL BOYUNCA HER GÜN GARSON KIZI AZARLADI. HAYATINI KAYBEDİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

İnsanlara kendine davranılmasını istediğinde şekilde davran” demişler.. Çünkü er ya da geç ektiğinizi biçiyorsunuz. Daha önce itfaiyecilere ücretsiz kahve servis etmesinin karşılığında hayal bile edemeyeceği bir sürprizle karşılaşan garson kızın hikayesini sunmuştuk..

Şimdi ise buna benzer başka bir hikaye aktarıyoruz. Teksas’ta yer alan Luby isimli bir restoranda çalışan garson kadının başına öyle bir şey geldi ki karmaya bir kez daha inanacaksınız. Morali ne kadar bozuk olursa olsun, Melina her müşterisini içten gülümsemesiyle karşılıyordu.

İnsanlara olan içten yaklaşımı herkesin onu sevmesini sağladı. Ancak bir müşteri hariç. Walter ‘Buck’ Swords isimli 89 yaşındaki bir adam restoranı 7 gün boyunca her gün ziyaret etti ve her gün şikayet edip durdu. Yaşlı adamı memnun etmek mümkün değildi. Kimse Walter’ı sevmiyordu. Aslında Walter da kimseyi sevmiyor gibi görünüyordu.

Ancak Melina bir şekilde yaşlı adamla anlaşabiliyordu.Melina, 7 yıl boyunca her gün 89 yaşındaki huysuz adamı içten gülümsemesiyle karşıladı. Olabildiğince nazik bir şekilde yaşlı adama servis yaptı. Adam her ne kadar huysuz olsa da ona güzel sözler sarf etti.

Yıllar geçti ve her gün aynı şeyler gerçekleşti. Melina, Walter’a servis yaptığında kendini rahatlamış hissediyordu. Bir gün her şey değişti. Her gün aynı saatte restorana gelen Walter, o gün restorana hiç uğramadı. Melina kısa süre sonra acı haberi aldı. Walter vefat etmişti.Ertesi gün restorana bir avukat girdi ve Melina’yı sordu. Melina’yı bulduktan sonra sohbet etmeye başladılar. Avukatın ziyaret sebebi Walter ile ilgiliydi.

Avukat, Walter’ın yıllar boyunca Melina’yı ne kadar sevdiğini suratına söyledi. Walter’ın her gün restorana gelmesinin sebebi Melina’nın güler yüzlü tavrıymış. Melina, güzel sözleri duyunca çok sevindi. Saniyeler sonra ise çok şaşırdı. Walter, Melina’yı o kadar sevmişti ki mirasının bir kısmı olan 50.000 dolar ve arabasını Melina’ya bırakmıştı. Bunu duyan Melina gözyaşlarına hakim olamadı.

5 1 oy
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu