HABERLER

EŞİ İLE DOĞACAK ÇOCUĞU ARASINDA TERCİH YAPMASI İSTENDİ

ABD’nin Kolorado eyaletinde, hamile eşi aniden r-ahatsızlanan adamdan, eşi ile doğacak bebeği arasında seçim yapması istendi. Seçimini kızından yana kullanan adam, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim.” dedi.

ABD’nin Kolorado eyaletinde, ha-mile eşi aniden r-ahatsızlanması üzerine onu hastaneye götüren Frederick Connie adlı adamdan, eşi ile kızı arasında bir tercih yapması istendi. Kızının yaşamasını kabul eden adam, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim. Çünkü eğer Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın geri kalanında benden n-efret ederdi.” dedi.

Hayatının en zor sorusunu duydu. 7 aylık ha-mile eşi Keyvonne Connie’nin evde ka-naması başlayınca onu hemen hastaneye götürdü. Doktorlar, ha-mile kadının hemen se-zaryene alınması gerektiğini söyledi. Ancak talihsiz adamın bir de seçim yapması istendi.

Express.co.uk’de yer alan habere göre; doktorlar ona, “Eşinin hayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz ama o zaman kızını kaybedeceksin. Ya da kızını kurtarabilirsin ama o zaman da eşini kaybedebilirsin” dediler.

Eşi ile bebeği arasında bir seçim yapması gereken Frederick Connie, seçimini kızından yana kullandı. Connie, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim; çünkü eğer Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın geri kalanında benden n-efret ederdi.” dedi. Keyvonne Connie, se-zaryenden sonra bir süre daha yaşadı ve kızının fotoğraflarını görebildi. Frederick Connie, “Onu ku-rtarmaya çalıştılar ama kalbi dayanmadı. Ameliyathaneye götürürken v-efat etti.” diye konuştu.

Kızı Angelique Keyvonne Connie’ye, eşinin adını veren baba şunları söyledi: “Ona annesinin adını verdim. Annesini tanıyacak, bundan emin olacağım.”

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu