HABERLER

DOKTORLAR ”TIBBİ ATIK” DEDİ, GÖRENLER HAYRETE DÜŞTÜ

Ölü doğan bebeğinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı

ABD’nin Missouri eyaletinde yaşayan Sharran Shutterland, ölü doğan bebeğinin fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak ona veda etti.

Acılı anne ölü doğan bebeğinin fotoğraflarını paylaştı… Anne adaylarının en büyük korkusu hamilelik süreçlerini sağlıklı ve tam anlamıyla tamamlayamamaktır.7

ABD’nin Missouri eyaletinde yaşayan Sharran Shutterland isimli anne, bu korkulu rüyayı yaşadı ancak Sharron’ın bu kayba bakış açısı çok farklıydı.

40 yaşındaki Sharran hamileliğinin 14. haftasında bebeğini dünyaya getirmek zorunda kaldı.

Fetüsler 20 haftalık olmadıkça tıbbi anlamda gerçek bir bebek olarak kabul edilmiyor.

Doktorların bebeğine “tıbbi atık” gibi muamele etmesi karşısında Sharron çok farklı bir bakış açısı sergiledi.

Anne 26 gram ağırlığındaki oğlunun cansız bedeninin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı ve ona veda etti. Sharron, bunu yapmasının nedenini onun tıbbi atık değil gerçek bir bebek olduğunu kanıtlamak istemesi olduğunu söylüyor.

Sharron yaşadıklarını böyle anlattı, “Onu elime aldığımda büyülendim. Kulakları, dili, dudakları, her şey o kadar mükemmeldi ki inanamadım. Ölmüş olsa da ona dokunabilme şansına sahip oldum. Bunun için şükrediyorum.”Shannon ve eşi Miran ismini koydukları bebeklerini hastaneden alıp eve götürdüler. Fetüsü buzdolabına koyan çift ona küçük ve sade bir cenaze töreni düzenlemek için hazırlıklarına başladı.

Çift bebeğin cansız bedenini bahçelerindeki bir saksıya gömdü.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu