HABERLER

DOĞUM TAŞINA GÖRE SEN NASIL BİRİSİN. DOĞDUĞUN AYA GÖRE KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNİZ

Nasıl biri olduğunu öğrenmek istiyorsan doğduğun ayı temsil eden taşı seç ve hemen öğren!

OCAK: LAL TAŞI İRADELİ – POZİTİF – İNANÇLI Hayatta hep zorluklarla karşılaşsanda iradeli bir kişiliğe sahip olduğun için asla yıkılmıyorsun. Her ne olursa olsun senin kafanda çizdiğin yol belli ve o yoldan gitmek için elinden geleni yapıyorsun. Olaylara negatif değilde pozitif yaklaşman ise seni her daim bir adım ileriye taşıyor.Kendine olan inancın sayesinde başaramayacağın bir durum söz konusu olamaz.

ŞUBAT: AMETİS CESUR – KARARLI – İYİ KALPLİ Sendeki cesaret gerçekten hiç kimsede yok. Başkalarının asla yapamam dediği şeyleri gözünü kırpmadan yapabilirsin. Bu cesaretin sayesinde insanlar sana saygıyla yaklışıyor. Kararlı yapın sayesinde hayatında tatsız süprizlere yer olmuyor. Aynı zamanda yumuşacık bir kalbin var. Sana yapılan kötülüğü hemen unutup iyimser yaklaşabiliyorsun

MART: AKUAMARİN GERÇEKÇİ – MERHAMETLİ – SEVGİ DOLU Hayatı toz pembe görmüyorsun daima gerçeklere yöneliyorsun. Bu yüzden aşamadığın hiç bir şey olmuyor. Merhametli yapın sayesinde insanlara ikinci bir şans vermek senin için zor değil. Zaten onlar senin sevgi dolu ve merhametli bir insan olduğunu bildikleri için sana hiçbir zaman haksızlık yapmıyorlar.

NİSAN: ELMAS DÜRÜST – UYSAL – BAĞLI Yalan dolanla asla işin olmaz doğru senin için ne ise her zaman onu söylemeyi tercih edersin. Bu yüzden sana etrafında çok fazla güvenen insan var. Uysallığına ise diyecek yok stres senin için en kötü şeylerden biri sessiz ve sakin bir hayat yapısını tercih ediyorsun. Ailene yada sevdiğin insanlara olan bağın çok yüksek hayattaki en büyük korkun onları kaybetmemek.

MAYIS: ZÜMRÜT HASAS – GÜVENİLİR – DÜZENLİ Aynı bir çicek gibi hasas ve narin bir yapıya sahipsin kimseyi kırmadığın ve inciltmediğin için insanlardanda aynı şeyi bekliyorsun. Kimilerinin hasaslık zayıf noktası iken senin için durum tam tersi bir hal alıyor. Etrafında sana güvenmeyen hiç kimse yok. İsmin anıldığında akla ilk gelen şey senin ne kadar güvenilir bir insan olduğun. Bu yüzden hayatında çok sağlam ilişkiler kuruyorsun. Tertipli ve düzenli olan yanın sayesinde senin için başarıya ulaşmak çok kolay. Zorluklarla karşılaşsansda bu zorluklardan kolayca kurtuluyorsun.

HAZİRAN: İNCİ ÖZENLİ – SABIRLI – AZİMLİ Günlük yaşantının içerisinde ki en küçük detaylara bile özen göstermeyi seversin. Adeta bir şeye özen vermek kendini iyi hisstemeni sağlayan olaylardan biri olmuştur. Karşına çıkan engebeli yollar seni zorlasada sabırlar o yolun sonunu aşmak için bekler ve elinden geleni yaparsın. Sabrlı ve azimli karakterin sayesinde doğru yolu bulmak senin için zor bir iş değildir.

TEMMUZ: YAKUT ÖZGÜVENLİ – ÇALIŞKAN – SEVECEN Özgüvenin sayesinde aşılamayacak durumları bile aşıyorsun resmen senin için çocuk oyuncağı haline geliyor. Çalışkan olmanında çok fazla katkısı var tabi. Sana verilen bir projeyi veya işi aksatmadan yapmak senin için önemli. Öyle tatlı bir karakterin var ki sevecenlikte üst sıralarda yer alıyorsun. Bu yüzden çevrendeki insanlar senden vazgeçemiyorlar

AĞUSTOS: PERİDOT ZEKİ – DUYGUSAL – HAYALPEREST Zekiliğin sayesinde hayatınını her evresinde başarayı yakalamışsın. Bu başarılar küçük başarılar olmamış hiçbir zaman. Yeri gelmiş çoğu kişinin beceremediği şeyleri sen tek başına halletmişsin. Duygusal yapın seni bir adım geriye taşısa da bunu her zaman kapatmasını başarabiliyorsun. Duygusallık senin en masum yanın olmuş. Hayalperest oluşun başkalarının sinirini bozabilir ama sen böyle olmaya devam et. Hayallerin sayesinde yenilikçi ve zeki bir karaktere sahipsin.

EYLÜL: SAFİR SAYGILI – HOŞGÖRÜLÜ – DAKİK Başkalarına karşı olan saygını taktir etmemek elde değil. Senin için çok saçma bir fikirde olsa buna saygıyla yaklaşmasını biliyorsun. Kavga senin işin değil çünkü kimsede olmayan bir hoşgörü var sende. Bu yüzden çevrendeki insanlarla aran daima iyi. Beklemeyi çoğu insan sevmez ama sen dakikliğinle akılda kalıyorsun. İnsanlar seni bu yüzden bekletmez ve sende hayatında gerçekleşecek olan çoğu şeyi beklemeden ve bekletmeden yapmayı tercih edersin.

EKİM: OPAL NEŞELİ – AÇIK SÖZLÜ – YARATICI Üzülmek senin işin değil kendi hayatını neşelendirdiğin gibi etrafındaki insanlarında hayatlarını neşelendiriyorsun. Açık sözlü oluşun zaman zaman etrafındaki insanları hoşuna gitmiyor ama seni sen yapan özelliklerden biride bu. Boş lafı ve yalanı sevmiyorsun. Sıradanlık denildi mi en son akla gelecek olan kişisin adeta. Her fikrin sana özgü ve başarılı. Yaratıcılığını hayatının her evresine yaymış durumdasın.

KASIM: TOPAZ ŞEFKATLİ – KARARSIZ – ŞANSLI Şefkatli bir yapıya sahip olman hayatını bazen zorluyor ama bu seni vazgeçilmez kılan bir özelliğin. Olaylar karşısında çok çabuk karar alamıyorsun çoğu zamnada git geller yaşıyorsun. İlginç olan ise bu kararsızlığa rağmen her zaman doğru kararlar alıyorsun. Bunun bir başka sebebi ise şanslı bir kişiliğe sahip olman.

ARALIK: FİRUZE SİNİRLİ – YETENEKLİ – TATLI DİLLİ Yaşadıkların seni zaman zaman zorluyor ve sakinliğini kaybedebiliyorsun. Bu yüzden sinirli bir yapıya sahipin ama bu sinirin kimseye zararı olmuyor. Yeteneğin sayesinde elini neye atsan başarı yakalıyorsun. Yaptığın işlerede sadece güzel denlip geçilmiyor. Konuşarak anlaşamıyacağın hiçbir insan yok tatlı dilin gerçekten tüm olayları sorunuzca aşman yardımcı oluyor.

4 4 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu