KADIN

BURCUNUZA GÖRE NASIL BİR KADINSINIZ?

Kimi güç ve kontrolü seviyor, kimi yaratıcı veya hayalperestliği ile tanınıyor. Burçların kadınlar üzerinde farklı etkileri olabiliyor. Peki, siz burcunuzun hangi özelliğine sahip olduğunuzu biliyor musunuz?

Koç kadınları Koç kadınları güç ve kontrol kadınlarıdır. Trend belirleyicilerinin lideridir. Ayrıca sahip oldukları gücün son derece dikkat çekici olduğunun farkındadırlar.

**Koç kadınları, eylemlerinin sonuçlarını biliyor ve başkalarına güçlerini katıyorlar. Her zaman örnek gösterilen ama sinirlendiği zaman dünyayı yıkabilecek güçtedirler.

**Boğa kadınları: Boğa kadınları irade ve karakter gücüne sahiptir. Baş döndürücü ve tahrik edici özellikleriyle genellikle cesaretlidirler. Düşüncelerini ve sevdiklerini savunanlardır. Doğayla ilgilenir ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak için koşulsuz hareket ederler. Boğa kadınları sevdiği zaman dünya onlara hayran demektir.

**İkizler kadınları: İkizler kadınları dünyanın en yaratıcıları ve düşünür kişileridir. Onların zihinleri fikirlerle köpürür.

Hayal güçleri yetenekleri ile eşleşir. Asla kimseye hakim olmazlar ancak zayıf oldukları için değil kendi güçlerini bildikleri için dikkatli davranırlar.

*Yengeç kadınları: Yengeç kadınları düşüncelerinde tutkulu ve şiddetlidir. Ayrıca çok cömert olan yengeçler, sır saklama konusunda çok iyidirler. Onlar için sadakatten daha önemli bir şey yoktur. Bir yengeç kadınının aklında ne olduğunu asla tahmin edemezsiniz.

*Aslan kadınları: Aslan kadınları hayalperestlerdir. Yüksek tahrik edici yönleriyle doğaları gereği amaçlarına ulaşana kadar asla durmazlar. Kendileriyle birlikte başkalarını da başarıya götürürler. Kaliteli duruşları çoğu insan tarafından sevilmese de bu onlar için büyük bir armağandır.

*Başak kadınları: Başak kadınları erdemlidir. Seçenekler üzerinde yapılacak doğru şeyi her zaman bulurlar. Yararlı, sevecen, nazik kalpli ve melek ruhuna sahip başak kadınları kırılabilir, zarar görebilir ve kendilerini kaybedebilirler. Ama her ne olursa olsun her zaman geri dönmeyi başarırlar.

*Terazi kadınları: Terazi kadınları doğası gereği akıllı, sofistike ve esprilidir. Yüksek bir zeka seviyesine sahiptir. Her zaman hayat ve duyguları arasında denge kurmaya çalışırlar. Genellikle yaşamlarında tam olarak ne istediklerini bilmezler. Yüksek seviyede benlik bilincine sahiptirler.

*Akrep kadınları: Akrep kadınlarının keskin, dikkatli ve her zaman kim olduklarını bilir. Dürüstlük onlar için çok önemlidir.

Akrep kadınları severse gerçekten sever. Yalan söylemektense karşısındakini incitmeyi tercih ederler. Akrep kadınları kim olduklarını anlayabilecek özel birini alırlar hayatlarına.

*Yay kadınları: Yay kadınları duygusal sihirbazlardır. Çok duyarlıdırlar. Hem kendi duygularını hem de karşısındaki insanın duygularını derin bir şekilde yaşarlar. Kendi düşüncelerini acımasızlıkla korurken, gerçek duygularını yalnızca birkaç kişinin görmesine izin verirler. Herkes düşüncelerinin derinliklerini anlayamaz, yay kadınları düşüncelerini kendine saklamayı tercih eder.

*Oğlak kadınları: Oğlak burcu kadınları doğadan bağımsız düşünceli kişilerdir. Hayattan ne istediklerini, güçlü ve zayıf yönlerini çok iyi bilirler.

Başkalarına ilham kaynağı olan iç güzelliğine sahiptirler. Konuştukları zaman ruhlarından konuşuyorlar.

*Kova kadınları: Kova kadınları savaşçı ve hayalperest insanlardır. Hırslı olmaları kendi dünyalarında kendilerini harekete geçirir. Acımasız, tahrik edici ve oldukça iddialı yönleri gün geldiğinde dünyayı yeniden şekillendirir.

*Balık kadınları: Balık kadınları gerçekten sevgi, dürüstlük ve cömertlik çeşmeleridir. Onlar sevgiden başka bir şey düşünmezler. Duyarlı ve duygusal oldukları halde duygularını genelde kendilerine saklarlar. Ağlarlar ama asla incindiklerini göstermezler. Bunun yerine, kendilerine acı veren kişileri destekler ve onlara kendi sevgisini vermek için uzanırlar.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu