HABERLER

”BU YAŞADIĞIM İBRET OLSUN, 10 YILDIR EVLİYİM”

Başımdan geçen bu olayın k-ötü örneklere karşı i-bret olması için yazma i-htiyacı hissettim. 10 yıllık evliyim, İstanbul’da yaşıyorum ve 30 yaşındayım, eşim 32 yaşında ve 2 çocuk sahibiyiz. Geçtiğimiz yıla kadar dünyanın en mutlu kadınları arasında sayardım kendimi hep. Taaki o mesaj benim facebook hesabıma gelene kadar..

O gün dünya başıma yı-kıldı sandım. Ne yapacağımı bilemez bir şekilde yaklaşık 8 ayım geçti. Eşim zaman zaman değişen h-alimden dolayı ne olduğunu sorsa da hep bir şeyleri b-ahane edip geçiştiriyordum, ama ona olan içimdeki ö-fke anlatılacak gibi değildi.

Eşimi çok seviyordum, ondan başka sı-ğınağım yoktu, h-ata yapsa da kaybetmek istemiyordum. Eşim çok önemli bir konumda, yakışıklı, işinde başarılı ve çok tanınan saygın biri. 5 vakit namazını kılan bir yaşama sahip. Bunu nasıl yapar, ben ona sadakattan başka bir şey yapmadım ki derdim hep..

Bana gelen rumuzlu bir mesaj ” sen o adamı taşıyamıyorsun, hayatının geri kalanını m-ahvetme bari. Birbirimizi seviyoruz, sana diyemiyor eşin ama artık ben d-ayanamıyorum. Her akşam senin yanına gitmesine k-atlanamıyorum. Oda beni seviyor, ama sadece konumundan dolayı kimseye bir şey diyemiyor. Duyulmasından k-orkuyor” gibi uzayıp giden mesajdı.

Eşime böyle bir mesaj aldığımı diyemedim. Onu kaybetmekten çok k-orktum ama ne yapacağımı bilemez oldum. Bana karşı i-lgisi hiç eksik olmuyordu ama hep bir oyun yapıyor diye düşünüyordum. Bir gece cep telefonuna girdim. Facebook’tan mesajlar kısmını okudum. Okudum ama bir ş-ok daha yaşadım. Bu ş-ok başkaydı.

Bana yazan kadın gerçek adıyla eşime sürekli mesajlar yazmış. Seni çok seviyorum, eşin senin yanına hiç yakışmıyor, benim neyimi b-eğenmiyorsun, neden bana hep t-ers davranıyorsun. T-ekliflerimi neden hep r-eddediyorsun. Ne buluyorsun o kilolu karından anlamıyorum. Benim peşimde kimlerin olduğunu sende biliyorsun. Ama ben seni o eşinden u-zaklaştıracağım göreceksin gibi yazışmalar vardı.

Eşim hep onu t-ersleyici şeyler yazmış. Eşime karşı içimde her şeyin yavaş yavaş bitmeye başladığı anda yeniden aşık oldum. Dünyanın en mutlu kadını hissetmekte ne kadar haklı olduğumu 8 aydır geçen a-zaptan sonra tekrar anladım.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu