HABERLER

BU DOĞAL YÖNTEM BİRKAÇ GÜN İÇİNDE İSTENMEYEN SİĞİLLERİ BENLERİ VE CİLT LEKELERİNİ DÖKÜYOR

Siğiller, birçok insanın maruz kaldığı zararlı olmayan küçük tümörlerdir. Genellikle göz kapakları, koltuk altı, boyun, göğüsler, yanaklar ,eller vb. gibi yerlerde görülürler. Bunların sağlık üzerinde olumsuz etkileri bulunmadığı doğrudur, ancak bunlar büyük bir estetik problem olabilir.

Bu doğal yöntemler cilt lekelerini dökmeye yetecek. Cilt problemlerini gidermeye yardımcı olacak. Evde siğil tedavileri

Evde siğil tedavisi 1

Sarımsakları soyun,ezin. Uygulama yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Temiz bir kulak çöpü yardımıyla,siğil-ben veya leke olan bölgeye sarımsağı sürün,üstünü yara bandıyla kapatın. 1 gece bekletin. Sabah ılık suyla durulayın.İstediğiniz sonucu alana kadar uygulamayı tekrarlayın. Bir kaç gün sonra,leke -siğil ve benlerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Evde siğil tedavisi 2

Bu ürün, siğiller kolayca ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için çok iyidir. Bunu yapmak için öncelikle cildimizi çok iyi yıkamalıyız. Siğilin bulunduğu bölgeye özel önem verelim. Daha sonra, pamuk ile bir parça sirke yayacağız ve siğil ve çevresi üzerine ovacağız. Sonunda, siğilin kurmasına izin vereceğiz.

Bu prosedürü günde 3 kez tekrarlayacağız. Birkaç gün sonra (7-10 gün arası) siğil kahverengi ve siyah olur. Sonra, kendiliğinden düşmeye başlar.

Evde siğil tedavisi 3

İkinci ilaç için, biraz kabartma tozu ve hint yağı gerekir. İlk olarak, 1 çorba kaşığı kabartma tozunu bir kaba koyabiliriz. Daha sonra, 1 çorba kaşığı hint yağı ekleyeceğiz.

Bu karışım siğil ve çevresine uygulanmalı ve 30 dakika süreyle etki etmesine izin verilmelidir. Bölgeyi ılık suyla duruluyoruz. Bu işlem, 10 ila 15 gün boyunca günde 2 veya 3 defa tekrarlanacaktır. Siğili kesinlikle ortadan kaldırmak için yeterli olacak.

Evde siğil tedavisi 4

Bu etkili yöntemle çok kısa sürede cildiniz istediğiniz gibi lekesiz ve siğillerden benlerden arınmış hale gelecek.

Yapmanız gereken 1 soğanı soyup rendeledikten sonra,temiz bir kaba almak. 1-2 çay kaşığı Hindistan Cevizi yağı ekledikten sonra ,uygulama yapabilirsiniz. Temiz bir kulak çöpü yardımıyla ,karışımı,alana sürün,yara bandı ile kapatın.Tüm geve bu şekilde kalsın ev sabah ılık su ile yıkayın.Dilediğiniz sonucu alana kadar işlemi tekrarlayın.

Evde siğil tedavisi 5

Son çare için, sadece bir limona ihtiyacınız olacak. Yapmanız gereken limonu yarıya kesin ve bunu pamukla cildinize yayın.Bir kaç gün sonra inanılmaz sonuçlar göreceksiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu