SAĞLIK

BÖBREK TAŞLARINA SON DENENMİŞ MUCİZEVİ BİR TARİFTİR…!!

Böbrek taşı ağrısının ne demek olduğunu bilen birisi olarak sizlerle böbrek taşlarımdan nasıl kurtulduğumu paylaşmak istiyorum

Arkadaşlar 10 yıl öncesi idi böbrek taşı ağrısı ile tanışmam ağrı tuttuğu zaman ambulansla zor yetiştiriyorlardı. tüm müdahaleler yapılmasına rağmen bir türlü kurtulamamıştım taşlardan o geçirdiğim ağrıları dönemleri hatırlamak bile istemiyorum. Rabbim ne bana ne de başkasına yaşatmasın.

Annemin bana uyguladığı mucize gibi bir kür ile taşlarımdan kurtuldum nasıl derseniz? hemen anlatıyorum

Avakado yaprağı,

Isırgan otu,

Ebegümeci

Bu 3 otu aktardan aldıktan sonra hepsi aynı oranda bir tencereye koyup kaynatın ve soğumaya bırakın ve bu suyu şişelere boşaltın ve sabah öğlen akşam 1 bardak (hatta ben daha fazla aklıma geldikçe içtim diyebilirim) için.

Ben annemin sayesinde küre başladım 10 yada 15 gün sonra doktora gittim çünkü taşı düşürdüğümden şüphelenmiştim ama emin değildim çünkü hiç düşerken hiç ağrı hissetmemiştim neyse doktora gittim ve durumu anlattım doktor bey taşı düşürmüş olabilirim dediğimde doktorum o kadar müdahaleler yapıldı size büyük bir taş düşmesi çok zor olur dedi her neyse yine de film çekildi ben röntgen sonucunu alıp doktora giderken bir yandan filme bakıyordum aman Allahım taş yerinde yoktu inanamadım ve soluğu doktorumun yanında aldım

Doktor bir bana ve bir de filme baktıktan sonra gayet şaşkın bir şekilde taş düşmüş ama bu denli büyük bir taş düşerken çok acı verir nasıl oldu? ne yaptın diye bana sordu o an gözümün önünden gitmiyor ve bende doğal olarak çektiklerimi de bilen bir doktor olarak uyguladığım kürü anlattım doktoruma o da şaşırdı amacım böbrek taşı sancısı çekenler varsa bu kürü paylaşarak onlara yardımcı olabilmek ama siz yine de uygulamadan önce doktorunuza bir sorun sağlıklı günler diliyorum..

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu