KADIN

BAŞUCUNDA BU NOTU BULDU, ŞİMDİ O ADAMI ARIYOR!

Başucunda bulduğu notu bırakan adamı her yerde arıyor, sosyal medyada herkesin paylaştığı işte o hadise… Trende bayıldı, ayıldığında cebinde bu notu buldu! Şimdi her yerde bu notu yazan adamı arıyor! Bakın bu notta neler yazıyor okuyunca çok ş-aşıracaksınız!

Ellie Farnfield, geçtiğimiz hafta yoga dersine gitmek için Redhill’den Londra’ya gidiyordu. Bir gazete haberine göre bir anda fenalaşan genç kadın, bir süre sonra kendine geldi ve yanı başında bir bardak kahve, cebinde 10 pound ve bir de el yazısı ile yazılmış bu not bırakılmıştı.

O notu yazan şahıs Farnfield’ın cep telefonunda kayıtlı 14 kişiyi de arayarak genç kadının yaşadığı olaydan haberdar etmiş. Cebinden çıkan ve altındaki imzaya göre Tom adında kişinin yazmış olduğu bu notta şöyle yazıyordu;

Merhaba Elenaor. Umarım bunu okuduğunda kendini daha iyi hissediyor olursun. Trende fenalaştın ve ben seni indirdim. Kafanı vurmadın ancak ben senin nöbet yüzünden yere düştüğünü fark etmeden yürüdüğüm için bacağını biraz acıtmış olabilirim. Seninle burada kalıp bekleyemediğim için de özür dilerim. Buraya seni kendine getirmesi için bir bardak kahve ve eve taksiyle dönebilmen için 10 pound bırakıyorum. Üzerimde daha fazla para yok, umarım çok uzakta yaşamıyorsundur.

Telefonunda kayıtlı olan numaralardan bazılarını ve hastaneyi aradım, yoldalar. Şu an yanında tren görevlileri var. Sana her şeyin en iyisini ve hızlı bir iyileşme süreci diliyorum. Sevgiler, Tom. Bu notun fotoğrafını çekip sosyal paylaşım sitesinde yayınlayan genç kadın kendisine bu kadar yardım da bulunan Tom’a ulaşmak istiyordu. Yazdığı notla beraber paylaştığı fotoğraf kısa sürede 1000’den fazla paylaşım aldı;

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu