PÜF NOKTASI

Anne Baba Çocuklarını Yapışık Üçüz Oldukları İçin Terk Etti. 17 Yıl Sonraki Hallerine Bir Bakın

H-amilelik oldukça g-ergin ve e-ndişeli geçen bir süreçtir. Anne adaylarının bu süreçte sık sık duygu durumları değişir ve kendilerini hayatın en büyük tecrübesine hazırlarlar.

Çoğu anne-baba için bebeklerinin c*ns-iyetinden çok sağlıklı olması daha önemlidir. Fakat maalesef bazen doğum sırasında oluşan komplikasyonlar büyük trajedilere neden olabilmektedir. Tıpkı 2002 yılında dünyaya gelen üçüz k-ız kardeşlerin başına gelen ü-zücü o-lay gibi.

Yapışık ikizlerin d-oğumu tahmin de edeceğiniz gibi son derece s-ancılı geçer. Macy, Mackenzie ve Madeline ismindeki k-ız kardeşler ise yapışık olarak dünyaya gelmişlerdir. Elbette çok nadir görülen bu o-lay dünya basınının büyük ilgisini çekmiş. 200 binde bir görülen bu sıra dışı do-ğumda üçüzlerden ikisi yapışık şekilde dünyaya gelmişler.

Sevimli üçüzlerin biyolojik annesi ise do-ğumdan sonra bebeklere bakamayacağını söylerek onları t-erk etmiş. Üçüzlere ise Darla ve Jeff Garrison ismindeki bir çift geçiçi olarak bakmaya başlamışlar. Aynı zamanda Garrison çifti evlatlık edinmek için başvuruda bulunmuşlar. Fakat çocukların özel durumundan dolayı süreç beklenenden daha fazla uzamış.

Dünyaya geldikleri andan itibaren a-cı çeken yapışık ikizler Macey ve Mackenzie bir süre sonra ayrılma a-meliyatına alınmışlar. Fakat o-perasyona alınıp birbirlerinden ayrılmadan önce bebeklere çeşitli ilaçlar verilmiştir. Yapışık ikizler ayrıldıktan sonra Mackenzie hemen taburcu edilmiş. Macey’nin taburcu edilmesi ise bir ay sürmüştür. Bu sırada Darla ve Jeff de çocukları evlat edinme işlemlerini hızlandırmışlardır.

Anne verdiği bir röportajda ‘Onlara aşık olduk. Oğullarımız k-ız kardeşleri olacağından dolayı çok mutluydu’ diye açıklamada bulunmuş. A-meliyattan kısa süre sonra iyileşmeye başlayan Macey ve Mackenzie’nin mutlu ve sağlıklı hayatları da başlamıştır.

Ya-pışık ikizlerin op-erasyonunun üstünden iki yıl geçtikten sonra Darla ve Jeff, üç k-ızı da sonunda evlat edinebilmişlerdir. Bugün aynı okula giden 3 k-ız kardeş aynı aktivitelere katılıyorlar. Üçüzlerin bir de atları var. Koltuk değnekleriyle yavaş yavaş yürümeyi öğrenen Macey ve Mackenzie’nin ne kadar mutlu oldukları yüzlerinden anlaşılıyor. Üçüzler böylesine sevgi dolu bir ailede yetiştikleri için çok şanslılar.

Üstelik hepsinin de abisi var. Üçüzler son derece sağlıklı ve mutlular. Artık diğer çocuklar gibi normal bir hayat yaşayabiliyorlar. Şimdilerde 17 yaşlarında olan üçüzler yaşadıkları onca zorluğa rağmen hala çok mutlular. gelin son hallerini görelim

Anne Darla, ‘Tek ihtiyaçları olan sevgiydi. Madeline’ı henüz dört günlükken, Macey ve Mackenzie’yi ise yıllar sonra evlat edinebildik’ demiş.

2002 yılında doğduklarında her biri 900 gram ağırlığında olan üçüzler mucizeyi başararak hayata tutunmayı başardılar. Şimdilerde 17 yaşında olan genç k-ızlar hayatlarını doyasıya yaşıyorlar. Dünyanın Jeff ve Darla gibi iyi insanlara ihtiyacı var. Yaptıkları şey ve gösterdikleri çaba, özveri insanı derinden etkiliyor. Eğer sizde m-ücadeleyi hiç bırakmayan 3 kız kardeşin hikayesinin birilerine umut olmasını istiyorsanız haberimizi paylaşmayı unutmayın

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu