PÜF NOKTASI

20 Saniye Kulağınıza Mandal Takın Sonuçları Sizi Çok Şaşırtacak

Ünlü refleksoloji uzmanı Helen Chin Lui, “Her kulakta sinir uçları ve merkezi sinir sistemine yönelik bağlayıcılarla doludur, kulaklar vücudun tüm refleks haritasını içeriyor” diye belirtiyor.

İnsanların sağlığını iyileştirebileceğini söyleyen ve çeşitli hastalıkların tedavi edebileceği ve kısa zamanda değişiklikleri fark edeceğinizi söylüyor.

Kulaklarda farklı vücut organları ve bölgeleri ile ilgili 6 nokta vardır. Bu nedenle, bu noktaları uyararak çeşitli sağlık sorunlarını çözebilirsiniz.

Kulağın Üst Kısmı

Bu kulak kısmı omuzlar ve sırt ile ilgilidir, bu nedenle günde bir dakika basmak bölgedeki gerginliği azaltacaktır.

Kulak Eğrisinin Üstü

Bu nokta organlarla bağlantılıdır ve iç hassasiyet veya rahatsızlık durumunda, onu tedavi etmek için bir mandal yerleştirin.

Kulağın Üst Orta Kısmı

Eklemler ile ilgilidir, bastığında eklemdeki ağrı ve sertliği hafifletir.

Kulağın Alt Orta Bölümü

Sıkıştığınızda, bu nokta sinüzit veya boğaz ağrısını giderecek, tıkanıklığı tedavi edecek ve kolayca uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır.

Kulak Memesinin Üzeri

Sindirim sistemiyle bağlantılıdır, bu nedenle stimülasyon midenin ağrısını ve sindirimi güçlendirecek ve bu tür sorunları önleyecektir.

Kulak memesi

Bu nokta baş ve kalbe bağlı, bu nedenle baş ağrısı ve migreni rahatlatmanıza, kalp sağlığını desteklemenize yardımcı olabilir.

Eğer kafanız karıştıysa alttaki video işinize yarayacaktır.

3.9 10 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu