HABERLER

Zalim İstanbul Dizisindeki S-e-vişme Ve Bekaret Sahnesi Büyük Tepki Topladı

Kanal D’nin yeni dizisi Zalim İstanbul’un 2. bölümüne bekaret sahnesi damga vurdu. K-a-n-lı çarşafın gösterilmesi izleyicileri kızdırdı. Zalim İstanbul b-e-k-aret sahnesi izleyenler sosyal medyada yüzlerce mesaj attı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Yayın hayatına başladığı günden bu yana tartışılan ve isminden dolayı da sürekli gündemde olan Zalim İstanbul’daki b-e-k-a-ret sahnesi izleyenleri pes ettirdi. Cenk ile Ceren’in s-e-v-i-ş-me sahnesi sonrasında yayınlanan b-e-k-a-r-et sahnesi büyük tepki topladı. Dizi izleyicileri tepkilerini sosyal medyada dile getirdi. Dizilerin aile kültürünü kötüye sürüklediğine dair tartışmaların var olduğu günlerde b-e-k-a-r-et sahnesi ekranlara damga vurdu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

3. bölümü ile yayınlanacak olan Zalim İstanbul’da geçen hafta b-e-k-a-r-et sahnesi çok konuşulmuştu. Ceren’in Cenk ile evlilik hayaline kapılıp İstanbul’a gelmesi ve girdiği c-i-n-s-e-l —-  i-l-i-ş-ki sonrasında çarşafın toplanırken görünmesi binlerce kişi tarafından tepkiyle karşılandı. Geceyi ya-t-a-kta geçirdi Seher’in başına buyruk asi kızı Ceren, Agah Karaçay’ın oğlu Cenk’in karısı olmayı kafasına koymuştu. Bunun için Cenk’in sa-r-h-oş olduğu bir gece gizlice odasına girdi. Gece yarısı sa-r-h-oş bir şekilde odasına giren Cenk, Ceren’i karşısında görünce şok oldu.

Y-a–tağa uzanmış bir şekilde duran Ceren ise ‘Ben senin karın olacağım’ dedi ve o geceyi Cenk’in ya-t-a-ğında geçirdi. zalim istanbul b-e-k-aret sahnesi Annesi değiştirdi! Evin hizmetçisi olan annesi Seher, Cenk’in odasını düzenlemek için odaya girdiğinde dağınık yatak dikkatini çekti. Yorganı kaldırdığında ise yataktaki k-a-n lekesini gördü. Kızının o gece o ya-t-akta b-e-k-a-r-etini kaybettiğinden habersiz olan anne kendi elleri ile çarşafı değiştirdi. Tepki yağdı Daha ilk bölümü ile pazartesi günlerinin iddialı yapımları arasına giren Zalim İstanbul’daki bu b-e-k-a-r-et sahnesi ise birçok izleyici tarafından gereksiz bulundu. İzleyiciler televizyon yayınlanan bir dizideki b-e-k-a-r-e-t vurgusunu anlamsız olduğunu söyledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı