KADIN

Yüzdeki Lekeleri Giderecek Maske Tarifi!

Bugün size yüzünüzdeki koyu lekeleri ve lekeleri giderecek birkaç tarif hazırlamayı size göstereceğiz. Çözümler tamamen doğaldır; dolayısıyla olumsuz yan etkiler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Patates ve Limon Suyu Maskesi

Malzemeler

1 patates

Limon suyu (½ limondan)

Hazırlanışı ve kullanışı

Önce patateyi iyice ezin, sonra içine yarım limon sıkın ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın. İşlemi tamamladıktan sonra, macunu yüzünüze uygulayın ve dairesel bir hareketle masaj yapın, ardından durulamadan önce 20 dakika bekletin. Patates ve limon, cildinizi kolayca beyazlatan doğal beyazlatıcılardır.

Patates ve Soğan Maskesi

Malzemeler

½ soğan

1 patates

Hazırlama ve kullanma:

Bu maskenin hazırlığı kolaydır – malzemeleri bir blenderde karıştırın, sonra karışımınızı yüzünüze uygulayın. Güçlü beyazlatma maskesini 15 dakika boyunca çalışacak şekilde bırakın, sonra sonunda soğuk su ile durulayın.

Patates ve Salatalık Maskesi

Malzemeler

½ Salata

1 patates

Hazırlama ve kullanma:

Homojen karışımı elde edene kadar sebzeleri bir blenderde karıştırın. Sonra, yüzünüzü iyice temizleyin ve karışımı yüzünüze uygulayın, sonra yumuşak dairesel hareketlerle sürtün. Çareyi 25 dakika çalışacak şekilde bırakın ve sonunda soğuk su ile durulayın.

Patates ve Havuç Maskesi

malzemeler

½ havuç

1 patates

Hazırlama ve kullanma:

Önceki maske gibi, güzel pürüzsüz bir doku elde edilene kadar malzemeleri bir blenderde karıştırın. Maskeyi yüzünüze uygulayın, sonra hafifçe ovun ve su ile yıkamadan önce 20 dakika boyunca çalışması için bırakın.

Bu maskelerden herhangi birini kullanın ve yüzünüz kısa sürede temiz ve lekesiz olacaktır!

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu