HABERLER

YOL KENARINA

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dün akşam derede bir ç-anta içerisinde bulunan et ve k-emik pa-rçaları sonrasında geniş çaplı in-celeme ba-şlatan p-olis e-kipleri, içinde aynı ce-sede ait olduğu belirlenen p-arçaların bulunduğu ikinci bir ç-anta daha bulundu. Su Altı Arama ve Ku-rtarma e-kipleri ise başka bir bulgu ya rastlama ihtimaline karşı dere bo-yunca çalışmalarını sürdürüyor.Aynı yerde ikinci çanta! C-eset pa-rçaları çıktı

Edinilen bilgilere göre, Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesi’nde dün akşam bir i-hbarı değerlendiren polis ekipleri, Çark Deresi’nde bir ça-ntanın içerisinde insana ait olduğu tahmin edilen e-t ve k-emik p-a-rçaları buldu ve yapılan i-nceleme sonrasında parçaların i-nsana ait o-lduğu ortaya çıkmıştı.Yalova Emniyet Genel Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ile o-lay yeri i-nceleme ekipleri tarafından bölgede c-esedin parçalarının bulunması için çalışma b-aşlatıldı. Çalışma sırasında ise ekipler, aynı kişiye ait olduğu tahmin edilen et ve k-emik pa-rçalarının olduğu ikinci bir çanta buldu.

Su Altı Arama ve Kurtarma e-kipleri ise dere b-oyunca başka bir b-ulgu ya rastlama i-htimaline karşı çalışmalarını sürdürürken ikinci ç-antadan çıkarılan parçalar S-akarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk ka-mpüsünde bulunan O-topsi Merkezine gönderildi.Burada diğer bulgularla eşleştirilen p-arçaların aynı k-işiye ait olduğu ve c-inayetin yaklaşık 1 ay önce gerçekleştirilmiş o-labileceği i-htimali üzerinde du-rulduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu