HABERLER

YENGESİNİ ÖLDÜRÜP ORMANA GÖMDÜ

Kocaeli’nde ko/rkunç bir ci/nayet işlendi. Kentin Gölcük ilçesinde Ömer B. (32),amcasının dini nikahla birlikte yaşadığı Şengül Güler’i (44) altınlarını almak için e/şarpla bo/ğarak, ö/ldü/rdükten sonra me/zarlığın yanındaki ormanda gö/mdü. Evindeki ka/nlı ve çamurlu kı/yafetlerle yakalanan Ömer B., ci/nayeti i/tiraf etti..Olay, önceki gün meydana geldi. Ömer B., i/ddiaya göre, amcası H.B.’nin dini nikahla birlikte olduğu Şengül Güler´i evde yalnızken kolu, boynu ve kulağındaki altın takıları almak için e/şarpla b/oğarak ö/ldü/rdü.

DHA’nın haberine göre, altınları alan Ömer B., Güler´in ca/nsız be/denini de otomobilin bagajında yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Yazlık Me/zarlığı´na götürdü. Ömer B., me/zarlığın yanında bulunan ormanlık alanda çu/kur açıp, Güler´in ce/sedini gö/mdü.Cİ/NAYETİ İ/TİRAF ETTİ, GÖ/MDÜĞÜ YERİ GÖSTERDİ

Şengül Güler’den haber alamayan H.B. ise polise i/hbarda bulundu. Bunun üzerine çalışma başlatan e/kipler, H.B.´nin evine en son yeğeni Ömer B.´nin girdiğini tespit etti.

Operasyon düzenleyen e/kipler, Ömer B.´yi Gebze ilçesinde ya/kalayarak, gö/zaltına aldı. Ömer B.’nin evinde yapılan aramada, çamurlu ve ka/nlı kıyafetler de bulundu. Ömer B., emniyetteki ifadesinde, ci/nayeti i/tiraf ederek, ce/sedi gö/mdüğü yeri gösterdi. Polis, dün akşam, ormanlık alanda toprağı kazarak, Şengül Güler´in ca/nsız bedenini çukurdan çıkardı. Güler´in ca/nsız bedeni, o/topsi için mo/rga ka/ldırıldı.Öte yandan Ömer B., emniyetteki işlemlerin ardından bugün öğle saatlerinde adliyeye se/vk edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu