HABERLER

YARIŞMADA BİRİNCİYDİ

İstanbul Eyüpsultan’da, m-adde ba-ğımlısı olduğu i-ddia edilen şahıs, anne ve ağabeyini koli bandıyla bo-ğarak ö-ldürdü.Z-anlı, daha sonra p-olisi arayarak teslim olurken ö-ldürdüğü annesinden geriye ge-liniyle birlikte katıldığı yemek yarışmasından gör-üntüler kaldı.Annesini ve ağabeyini k-oli ba-ndıyla b-oğarak ö-ldürdü

Olay, saat 06.30 sıralarında Eyüpsultan Esentepe Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ma-dde b-ağımlısı olduğu ileri sürülen U.B, kardeşi ile annesi uyuduğu sırada odalarına gitti. U.B., daha sonra henüz bilinmeyen bir nedenle önce ko-nfeksiyonda çalışan ağabeyi Mesut Biroğlu’yu (50) ardından ise annesi Şükran Biroğlu’yu (70) b-oğarak ö-ldürdü. U.B, bir süre bekledikten sonra kendisi p-olise i-hbarda bulundu.

“Önce c-inayetleri işledi sonra kendini i-hbar etti”

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, polisler U.B’yi gözaltına alarak ka-rakola götürdü. Ardından sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde, anne ve oğlunun hayatını kaybettiğini belirledi. Bunun üzerine olay yerine inceleme ekipleri sevk edildi.“Ağızlarını bantlayarak ö-ldürdüğü ortaya çıktı”

O-lay yerinde önce ilçe ekipleri, ardından İl E-mniyet Müdürlüğü A-sayiş Şube e-kipleri inceleme yaptı. Yapılan incelemede U.B’nin, annesinin ve ağabeyinin ağ-ızlarını bantlayarak ö-ldürdüğü belirlendi.

Zanlı U.B. gazetecilerin sorularına, “Akla mantığa uymayan şeyler yaşadım. Annemin klozetinin içerisinde yarı kullanılmış u-yuşturucu m-addeleri gördüm. Ben içmedim. Kimin içtiğini annemin -yandaşlarına s-oracaksınız” diyerek cevap verdi.

O-lay yerine gelen annenin kızı ise g-özyaşları içinde feryat etti. Yapılan incelemenin ardından anne ve oğlunun cesetleri otopsi yapılmak üzere tıp m-orguna kaldırıldı. Ol-ayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.Yaşlı kadından geriye yemek yarışmasından görüntüleri kaldıte yandan ö-ldürülen Şükran Biroğlu’dan geriye yaklaşık iki sene önce k-atıldığı ve birinci olduğu bir yemek yarışmasından g-örüntüler kaldı.

Kameraya konuşan Ümit isimli komşu, “Ka-pı komşumuz, yalnız iyi insanlardı. Ci-nayeti işleyen herhalde kardeşleri, u-yuşturucu ba-ğımlısıydı, u-yuşturucu içiyordu. Bunun etkisi altında yapmış olabilir ama diğer insanlar dünya iyisi insanlardı. Z-ararları olmayan, sessiz sedasız insanlardı, ve-fat eden selam vermeden geçmeyen bir adamdı. Onlar kendi aralarında hırgür yapıyordu” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu