KADIN

Yağları cayır cayır yakar karaciğeri tertemiz yapar!

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızdan Zayıflama, Sivilce ve Karaciğer Yağlanmasına Karşı Uygulamanız gereken süper bir karışım: Maydanoz Limon Suyu Kürü

Son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilen maydanoz suyu limon kürü zayıflama ve ödem atmanın yanı sıra sivilce problemlerinde de oldukça etkili sonuçlar veriyor. Eğer şimdiye kadar bu mucizevi kürü hiç yapmadıysanız, lütfen vakit kaybetmeden maydanoz suyu uygulamasına başlayın.Maydanoz Suyu Limon Kürünün 3 önemli faydası;

ZAYIFLAMAK İÇİN; Zayıflamak isteyenler için maydanoz suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakıcı etkisi vardır.

ÖDEM ATICI – KARACİĞER YAĞLANMASINI ÖNLEYİCİ; Maydanoz suyu vücuttaki ödemi atmada oldukça etkilidir. Karaciğer yağlanmasını giderir ve yağ oluşumunu engeller.SİVİLCE ve CİLT LEKELERİNE; Maydanoz suyu sivilce çıkmasını önleyicidir ve sivilceli ciltlerin tedavisinde çok etkili ve olumlu sonuçlar vermektedir.

Maydanoz kürü uyguladıktan sonra memnun kalmayan hiç bir okurumuza rastlamadık. Uygulayan kişiler bu kürün faydalarından bahsederek şiddetle herkesin maydanoz kürü yapmasını öneriyor. Maydanoz kürünü düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde vücudunuz yenilenecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Maydanoz kürünü yalnızca 15 gün uygulamanız yeterli olacaktır. Fakat daha etkili sonuç elde edebilmek için veya karaciğer yağlanması gibi bir rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız 15 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verip tekrar 15 gün daha uygulanmalıdır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürünü 6 ay arayla olmak üzere yılda 2 defa uygulanmasını önermektedir. Maydanoz kürü çok sık uygulanırsa olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Maydanoz Limon Kürü ile Karaciğer Yağlanmasının Bitkisel TedavisiKaraciğerlerinde yağlanma olan kişiler sabahları sürekli yorgun ve halsiz bir şekilde uyanırlar. Bu kişiler 9-10 saat uyumalarına rağmen uykuya doyamazlar ve kendilerini zinde hissedemezler. Sizinde böyle bir durumunuz söz konusu ise muhtemelen karaciğerlerinizde yağlanma oluşmaya başlamış veya vücudunuzdaki ödem oranı artmıştır. Güne zinde başlamak için 6 ayda bir mutlaka her bireyin limonlu maydanoz suyu içmesi gerekiyor. Maydanoz kürü gerçekten insan sağlığı için benzersiz bir şifa kaynağı. Zaten maydanoz kürü yapanlar kürün 4. gününde ne kadar zinde kalktıklarını ve dinamik bir yapıya sahip olduklarını hissedecekler.

Maydanoz Suyu Kürü Yapılışı için Gerekli Malzemeler;

15-16 adet maydanoz

1 adet limon

1 bardak suMaydanoz Suyu Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Maydanoz Kürü Yapılışı: Bu kürün yapılışı çok basittir. Sabah uyandığınızda blender’a belirtilen miktar ölçüsünde maydanozu atın üstüne 1 tane limonun suyunu iyice sıkın, son olarak da üzerine 1 bardak su ekleyin. Malzemelerimizi blender’a ekledikten sonra blender’ı çalıştırarak yemyeşil bir su elde edeceksiniz. Kürünüz hazır.

Maydanoz Suyu Kürü Nasıl Uygulanır?

Maydanoz Kürü Uygulanışı: Yukarıda olduğu gibi elde ettiğiniz maydanoz suyu sabahları kahvaltıdan 15 dk önce aç karnına içilir. Bu düzenli olarak ara vermeden 15 gün boyunca uygulanır. Dilerseniz 15 gün sonunda 5 gün ara vererek tekrar aralıksız 15 gün uygulayabilirsiniz. Bu yaptığımız ikinci 15 günlük uygulama şekli özellikle karaciğer yağlanması olan kişiler için önerilir. Ayrıca mutlak suretle maydanoz kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Maydanoz Limon Suyu ile Zayıflama ve Cilt Bakımı

Metabolizma hızını artırıcı özelliği olan maydanoz, kan dolaşımını hızlandırır, dokulara daha fazla kan ulaşmasını sağlar ve bu şekilde etkili bir yağ yakma ve zayıflama sağlar.Maydanoz C vitamini bakımından da çok zengin bir besindir. Böyle bir vitamin kaynağını her bireyin tüketmesi tavsiye edilir. İster kür olarak ister sofralarımızda sebze salata olarak mutlaka tüketilmesi gereken bir bitkidir. Bu bitki kırışıklıkları giderici, cildi güzelleştirici ve yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahiptir.

Maydanoz suyu kürü cilt güzelliği, yağ yakma, zayıflama, ödem atma haricinde cildinizde oluşan sivilceleri de çok etkili bir şekilde geçirecektir. Maydanoz kürü ilk uygulandığı günlerde sivilcelerinizde artış görülebilir. Ancak bu artışın ardından tamamen sivilceleriniz yok olacak, sivilcelerden hiç bir iz, eser kalmayacaktır. Maydanoz suyu sivilce tedavisinde çok şiddetle önerilen bir yöntemdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu