HABERLER

ÜNLÜ ŞARKICI İREM DERİCİ HASTANELİK OLDU

Yoğun konser programı nedeniyle sürekli seyahat eden İrem Derici, bayramda da boş durmadı. Günlerdir oradan oraya koşan ve sevenlerine müzik ziyafeti çektiren Derici, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını korkuttu.

Bir dargın bir barışık aşık yaşayan İrem Derici-Cem Belevi çifti, geçtiğimiz aylarda ihanet iddiasıyla olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Meslektaşının kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sessizliğini bozan Derici, sosyal medya hesabından Belevi’ye yönelik isim vermeden sert bir paylaşım yaparak, “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” ifadelerini kullanmıştı.

“YAZ SONUNA KADAR İREM’İ ŞUTLARIM”

35 yaşındaki şarkıcı, Cem Belevi’nin “Böyle bir şey olabilir mi? Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım” cevabı sonrası ise şu açıklamayı yapmıştı:

Sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? ‘Yaz sonuna kadar İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem’ mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez!

“35 DÖVMEM VAR”

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenen Derici, “Yeni yaptırdığınız dövmeler var mı?” sorusu üzerine alnını göstererek, “35 dövmem var, yaşım gibi 35. Yeni bir dövme yaptırıyorum. Alnıma ‘Enayi’ ya da ‘Keriz’ yazdıracağım” diyerek espri yapmıştı.

“ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞMAK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde ise aşk hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan şarkıcı, kalbinin boş olduğunu belirterek, “Büyük konuşmak istemiyorum ama evlenip, çocuk çoluğa karışmayı istemiyorum. Tanıştın, aşık oldun, tanıdın, benim bunlara ayıracak vaktim yok” şeklinde konuşmuştu.

HASTANEYE YATTI

Yoğun konser programı nedeniyle sürekli seyahat eden İrem Derici’nin (35) bünyesi zayıf düştü. Yorgunluğu kaldıramayan Derici, önceki akşam Bodrum konseri sonrası hastaneye yattı.

“NASIL BAŞLADI, NASIL BİTTİ”

Şarkıcı, fotoğraflarını sosyal medya hesabından, “Nasıl başladı, nasıl bitti…” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi. Bir süredir enfeksiyon tedavisi gören İrem Derici, konser maratonu nedeniyle tedavisini ihmal ettiğini de sözlerini ekledi. Takipçileri, “Geçmiş olsun” mesajlarıyla Derici’ye destek oldu.

“BEN HEP ZENGİNDİM!”

Öte yandan İrem Derici, birkaç gün önce sosyal medya hesabından kendisinin fotoğraflarını paylaşan bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıtla gündeme gelmişti.

Derici, estetik yaptırmadan önceki haliyle, şimdiki görüntüsünü kıyaslayarak, “Paradan önce-paradan sonra…” yazan Twitter hesabına, “Kuşum maalesef ben hep zengindim. Doğru doktor diyelim…” cevabını vermişti.
İrem Derici hayranlarını korkuttu Hastanelik oldu

“TEK ESTETİKSİZ YERİM DUDAKLARIM”

Ünlü şarkıcının, üç burun ameliyatı, göğüs ve dişlerini yaptırdığı biliniyor. Ünlü şarkıcı zaman zaman da botoks ve dolguya başvuruyor. Derici, “Tek estetiksiz yerim dudaklarım.” açıklamasını yapmıştı.

İrem Derici’den manidar paylaşım

‘Sırta saplanan bıçakları satsak ev mi alıyorduk?’İrem Derici’den manidar paylaşımHaberi Görüntüle

“EN PAHALI ESTETİĞİM…”

Ünlü popçu, “En pahalı estetiğin ne kadar?” diye sorulunca göğüs estetiğine vurgu yaptığı bir fotoğraf ile “4 bin Euro” karşılığını vermişti.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu