HABERLER

ÜNLÜ OYUNCU EVİNE ALDIĞI KİŞİ TARAFINDAN SOYULDU

Geçtiğimiz yılların en favori dizilerinden biri olan Çukur ile yıldızı daha çok parlayan ve hayranlarının gönlünde taht kuran Necip Memili kendi evinde soyuldu. Kim tarafından soyulduğu ise ‘hayret’ dedirtti. Şüphelendiği olayı kamera düzeneği kurup izleyen Memili hırsızlıktan emin oldu. Bakın olaylar nasıl gelişti…

Çukur dizisiyle adını sık sık duyuran başarılı oyuncu Necip Memili, kendi evinde yaşadığı hırsızlık vakasıyla sarsıldı. Evine aldığı o kişi tarafından soyulan Memili, büyük bir şok atlattı. Başına gelenleri ise şöyle anlattı..

Necip Memili ile Didem Memili’nin, Sarıyer’de ikamet ettikleri eve Fatma T. adlı bir kadın yardıma geliyordu. Didem Memili, son zamanlarda yüz binlerce lira değerindeki ziynet eşyalarının eksildiğini fark etti ve eve kamera düzeneği kurdular. Fatma T.’nin eşyaları temizlik kovasına koyduktan sonra poşetlerle evden çıkarttığı görüldü.

Çift, karakola gidip şikayetçi oldu.

Fatma T., eşyaları Didem Memili’nin kendisine verdiğini, takılardan ise haberi olmadığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Evden çalınanların ise 3 adet altın pırlantalı küpe, 2 pırlanta yüzük, 4 altın kolye, altın bilezik, lüks marka kadın çantası ve çok sayıda değerli kıyafet olduğu biliniyor.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu