HABERLER

ÜNLÜ DAMAT ADAYI, PAYLAŞTIĞI VİDEODAN SONRA İN-TİHAR ETTİ

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında adını duyuran damat adayı Uğur Doğan’ın in-tihar ettiği iddia edildi. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Doğan’ın si-yanür içerek yaşamına son verdiği öne sürüldü.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına katılan damat adayı Uğur Doğan’ın sosyal medya hesabından video paylaştıktan kısa bir süre sonra in-tihar ettiği iddia edildi. İddiaya göre Samatya hastanesine kaldırılan Doğan’ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ileri sürüldü.

---Sponsorlu Bağlantılar---

“BANA AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK”

Instagram hesabından bir video yayınlayan ünlü damat adayı, “Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın” ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya “Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın” notunu düştü. Sevenleri ve takipçileri Doğan’ın bu paylaşımına yorum yağdırdı.

Sİ-YANÜR İÇTİĞİ İDDİA EDİLDİ

25 yaşındaki damat adayının si-yanür içtiği ve yaşamına son verdiği i-ddia edildi. Samatya hastanesine kaldırılan Doğan, tüm m-üdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TAKİPÇİLERİ Ö-LDÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER

Doğan’ın saatler öncesinde yaptığı veda videosunun altına yapılan yorumlarda, takipçileri hastaneyi aradıklarını ve k-albinin durması sonucu genç adamın ö-ldüğünü söylediler.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı