HABERLER

ÜMİTCAN UYGUN, KO-RKUNÇ GE-CEYİ ANLATTI

Eski sevgilisi Aleyna Çakır’ın ö-lümünde şü-pheli olarak ifade veren Ümitcan Uygun, yaşananlardan günler sonra konuştu. Müge Anlı’nın konuyu gündeme getirmesinin ardından Çakır’a şi-ddet uyguladığı gece hakkında konuşan Uygun, “Çok sa-rhoştum, benim ce-zamı abim verdi” diyerek ya-şananları anlattı.21 yaşındaki Aleyna Çakır, geçtiğimiz haziran ayında evinde ö-lü halde bulundu. Ö-lümünden iki ay önce Çakır’a şi-ddet uy-gulayarak canlı yayın yapan eski sevgilisi Ümitcan Uygun ise şü-pheli olarak ifade verdi. Müge Anlı’nın konuyu işlemeye başlamasıyla haftalardır ülkenin gündeminden dü-şmeyen Uygun, Aleyna Çakır’ın ö-lümü hakkında sessizliğini bo-zdu.“FAZLA A-LKO-LLÜYDÜM, ALEYNA VU-RUNCA BA-YILDI”

Bir video yayınlayarak Aleyna Çakır hakkında konuşan Ümitcan Uygun, “Aleyna Çakır benim çok sevdiğimdir. İsteyerek, bilerek ona za-rar vermem, veremem. Sosyal medyada bazı videolar çıktı. O videoda yaptıklarımdan ötürü son derece ha-talıyım.

O gün çok fazla a-lk-ollü olduğum için si-nir kr-izi-ne girdim ve Aleyna a-stım ha-stası olduğu için bir kere vu-rduğumda ba-yıldı. Yaptıklarımdan pi-şmanım başta Aleyna’nın ailesine ba-şsağlığı diliyorum ve … ağabeyimden ö-zür diliyorum. Ama ben bu konu hariç su-çsuzum. Ka-ralamalara karşı diyecek bir şeyim yok. Üz-üntümü sessiz yaşıyorum. Benim ce-zamı da .. ağabeyim vermiştir” ifadelerini kullandı.

ÜMİTCAN’IN A-N-NESİ HAKKINDA ÇARPICI İ-DDİA

Ümitcan Uygun’un genç kızları kö-tü yola ö-zendirme suçundan hakkında so-ruşturma başlatılan annesi Gülay Uygun, i-fade vermesine iki gün kala bir ormanda ö-lü bulundu. ATV habere ulaşan ve ismini açıklamayan bir genç kız, Gülay Uygun hakkında “Dü-ğününde otururken Ümitcan ile birlikte 6 kız geldi. 19-20 yaşları arasında. Ümitcan’ın annesine seslendiler. ‘Yurtta çalışıyorum bunları ben bü-yütüyorum. Beni seviyorlar’ dedi. Kızlarla so-hbet ederken ‘Biz 18 yaşını do-ldurduk, bize ev açtı. Şu an Ümitcan ile bi-rlikteyiz bizi çalıştırıyor’ dedi. Annesi de söyledi…” i-fadelerini kullandı.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu