HABERLER

TRAFİK MAGANDALARININ HAMİLE EŞİNİN YANINDA SALDIRDIĞI VATANDAŞ O ANLARI ANLATTI

Pendik’te D-100 Karayolu üzerinde hamile bir kadının bulunduğu aracın önünü keserek aracın aynasını kı-ran, camlarını kı-rmaya çalışan magandalar cep telefonu görüntülerine yansıdı. Olayı yaşayan aile polise şi-kayette bulunurken, olay günü yaşananları ha-mile kadının eşi anlattı.Yunus Emre Bahçıvan ve 7 aylık hamile eşi Ayfer Bahçıvan, dün akşam saatlerinde Pendik D-100 Karayolunda otomobilleriyle seyir halindeyken akıl almaz bir olay yaşadı. Yolda emniyet şeridinde seyir halindeyken polis çevirmesini fark eden siyah bir otomobil aniden önlerine girmeye çalıştı. Şoför koltuğunda bulunan Yunus Emre Bahçıvan yol vermeyince siyah aracın içinde bulunanlar çifte te-pki gösterdi. Polis noktasını geçtikten bir süre sonra çiftin peşinden gelen 2 kişi, aracın önünü ke-serek aşağı indi. Çiftin içinde bulunduğu aracın yanına gelen Hasan Sel ve Hüseyin Sel, aracın aynasını kı-rarak camlarını kı-rmaya çalıştı. Olay anı ise cep telefonu görüntülerine yansıdı.“Yu-mruğunu cama doğru uzatıp vu-rmaya çalıştı”

Olay günü yaşadıklarını anlatan ha-mile kadının eşi Yunus Emre Bahçıvan, “Cumartesi günü saat 19.30 sıralarında eşimle yemek yemeğe çıktık. Tuzla istikametine giderken en sağda şeritte hareket ettiğimiz sırada emniyet şeridinde siyah bir araç ani bir şekilde polis çevirmesini görerek önümüze girmeye çalıştı. Ben eşimin ha-mile olması sebebiyle ve trafiği de sı-kıntıya sokmamak için fren yapmamak için yol vermedim, devam ettim. Polis kontrol noktasını geçtikten sonra bahsettiğim araç orta şeritten yanımıza yaklaştı, camını açıp bize si-nirli bir şekilde ‘ne yapıyorsun sen’ dedi. Yolcu tarafındaki kişi de yu-mruğunu cama doğru uzatıp vu-rmaya çalıştı” dedi.

Eşinin pa-niklediğini söyleyen Bahçıvan, “Ben de eşimin 7 aylık ha-mile olması sebebiyle mü-nakaşaya girmek istemedim. Daha önce de ka-ybımız olmuştu, bizim için çok değerli. Ben devam ettim yoluma. O esnada eşimi sa-kinleştirmeye çalıştım. Camları kapatıp, kapıları ki-litledim. Daha sonra arkadan hızlı bir şekilde geldiklerini fark ettim. Telefonumla kayda almaya başladım, sı-kıntı olacağı belliydi. Daha sonra araçlarını önüme kı-rdılar. Hızlı bir şekilde araçtan indiler. Şahıslardan biri eşimin olduğu taraftan gelip cama yu-mruk vu-rmaya başladı. Ben içeriden ‘bu kadın ha-mile’ diye defalarca ba-ğırdım. Kale almadılar. Si-nirle camları kı-rmaya çalıştılar. Aynaya te-kme attılar, yu-mruklar attılar. Yine aynı şahıs arabanın üzerine çıktı. Hiçbir şey olmamış gibi devam ettiler” diye konuştu.“Görüntülerde kaputun üzerine çıkan şahısta ta-banca olduğunu gördük”

Bahçıvan şü-phelilerden şi-kayetçi olduklarını söyleyerek, “Görüntülerde kaputun üzerine çıkan şahsın belinde ta-banca olduğunu gördük. O esnada farkında değildik. Arabadan inseydik belki canımıza mal olabilirdi. Başkasının başına gelmesini istemiyoruz. Adil bir şekilde ce-zalandırılmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

İŞTE O ANLAR:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu