HABERLER

TARÇINLI SU İÇEREK 7 GÜNDE BEŞ KİLO VERİN…

Tarçınlı Su ile Haftada 5 Kilo Zayıflayın Zayıflamak için gerekli olan tüm diyet listeleri ve zayıflama önerilerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Zayıflama önerilerini yayınlarken, özellikle doğal olan tariflere büyük önem veriyoruz.


Vücuda zararı olmayan doğal malzemelerle hazırlanan bir çok tarifi sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda da tarçınlı su ile haftada 5 kilo zayıflayabileceğiniz bir tarifi sizlerle paylaşıyoruz.

Tarçının yağ yakıcı etkisini hepimiz biliyoruz. Tarçını su ile etkileşime sokarak hazırlayacağımız içecekle, vücudumuzdaki yağların erimesine katkı sağlayacağız.

Sindirim sisteminin de düzenlenmesine katkıda bulunan bu içecek sayesinde, yedikleriniz vücudunuzda kalmayacak ve kısa sürede zayıflamaya başlayacaksınız. Sindirim sistemi problemleri, kilo aldıran en büyük etkenlerdir.


Sindirim sistemi problemlerini ortadan kaldırarak zayıflamaya yol açabiliriz. Zaten metabolizmanız yavaşsa ve sindirim sisteminiz çalışmıyorsa, istediğiniz diyeti uygulayın olumlu sonuç alamazsınız.

Zayıflamanın temeli metabolizmayı hızlandırmaktan geçmektedir. Metabolizmanızı hızlandırarak yediklerinizin çok kısa sürede yakılmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuz yediğiniz her şeyi yakmaya başladığında, fazla olan yağlarında eridiğini görebileceksiniz.

Tarçınlı Su ile Nasıl Zayıflanır? Tarçınlı su içeceğini 2 hafta boyunca tüketenler 10 kiloya kadar zayıflayabildiklerini gözlemlemişlerdir. Siz de bu suyu tüketerek vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.


Nasıl Hazırlanır: Tarçınlı suyu hazırlamak çok basit. Tek yapmanız gereken; 250 ml kadar suyun içine 1 tatlı kaşığı tarçını ekleyin ve kaynatın. Kaynadıktan sonra suyu bir kenara ayırıp hafif ılınmaya bırakın ve ılınınca hızlıca tüketin.

Talimatlar: Sabah aç karnına veya yatmadan hemen önce tüketilmesi uygundur. bu şekilde 15 gün boyunca tüketmeye devam ederseniz, vücudunuzdaki değişimi rahatlıkla fark edebileceksiniz. 15 günden fazla kullanmanızı önermiyoruz. 15. gün sonunda başka kür tariflerini uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda tarifini verdiğimiz tarçınlı su ile zayıflarken vücudunuzdaki yağlardan da kurtulacaksınız. Eğer tarçına karşı alerjiniz vs. varsa bunu kullanmanızı önermeyiz.

Ayrıca kronik hastalığı olanların da doktorlarına danışmadan herhangi bir kürü uygulamalarını tavsiye etmiyoruz. Sitemizde yer alan çeşitli içecek ve kür tarifleriyle fazla kilolarınızdan kurtulma mutluluğunu yaşamanız mümkün. Öncelikle yapmanız gereken, sizin için en uygun kür tarifini seçmek.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu