HABERLER

Survivor 2018’de aşk bombası! Resmen İlan-ı aşk etti

Survior 2018’in ardından bu aşk çok konuşuldu. Birsen Bekgöz ve Nihat Doğan arasında başlayan aşk kıvılcımı alevlendi.Survivor’da rakip takımlarda yarışan Birsen Bekgöz ile Nihat Doğan’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çiftin birlikte çekilen samimi fotoğrafları da iddiaları güçlendirmişti.

Survivor 2018’den farklı takımlarda yarışan Birsen Bekgöz ile Nihat Doğan aşk yaşamaya başladı. Yarışmanın final yapmasının ardından tatil yapan ikili ilk defa el ele görüntülenmişti. Survivor 2018’de yarışan ancak finali göremeden elenen Birsen Bekgöz ve Nihat Doğan sevgili oldu. Birsen Bekgöz ve Nihat aşkı doğru çıkmış ikili ilk kez el ele görüntülenmişti.

‘YÜZÜN KİMİNLE GÜLÜYORSA YÜREĞİN ONA AİTTİR”

Survivor’da rakip takımlarda yarışan birsen Bekgöz ile Nihat Doğan’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çiftin birlikte çekilen samimi fotoğrafları da iddiaları güçlendirmişti. Beklenen açıklama Birsen Bekgöz’den gelmişti. Bekgöz, sevgilisiyle çekilen fotoğrafını “Yüzüm kiminle gülüyorsa,yüreğim ona aittir” notu ile Instagram’da paylaşmıştı.

”HOŞGELDİN GÖNÜL LİMANIM”

Ünlü türkücü Nihat Doğan, Birsen Bekgöz ile çekilmiş fotoğrafına, “Aşk kalbin misafiridir, ne zaman gidip ne zaman geleceği hiç belli olmaz. Hoşgeldin gönlüme gönül limanım.. “notunu düştü. “Aşk kalbin misafiridir, ne zaman gidip ne zaman geleceği hiç belli olmaz. Hoş geldin gönlüme gönül limanım.. “

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu