HABERLER

SOSYAL MEDYA KAPATILACAK MI?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sosyal medyanın kapatılması yönünde bir plan olmadığını ancak düzenleme için uzlaşma ortamı oluştuğunu belirtti.Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Sosyal medyanın kapatılması diye bir plan yok ama düzenlenmesi gerektiği konusunda artık bir konsensüs oluştu. Burası ‘Gerçek hayatta suç olan sanal hayatta da su-çtur’ ilkesiyle hareket edilmesi gereken bir alandır.” ifadelerini kullandı.

İsrail’in Batı Şeria’yı İlhak Planı ile ilgili de konuşan Kalın, “Bu yeni bir ga-sp ve iş-gal politikasıdır, hamlesidir, oyunudur. Bu oyuna hiç kimsenin gelmemesi gerekir” dedi.Kalın, Ayasofya ile ilgili ta-rtışmalarla ilgili de “İbadete açılması, tarihi dünya mirası kimliğinden bir şey eksiltmez.Daha fazla insan orayı ziyaret edebilir” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın şu açıklamaları yaptı:

(Sosyal medya) Burası ‘Gerçek hayatta suç olan sanal hayatta da suçtur’ ilkesiyle hareket edilmesi gereken bir alandır.

Sosyal medyanın kapatılması diye bir plan yok ama düzenlenmesi gerektiği konusunda artık bir konsensüs oluştu.(İsrail’in Batı Şeria’yı İlhak Planı) Bu yeni bir g-asp ve işgal politikasıdır, hamlesidir, oyunudur. Bu oyuna hiç kimsenin gelmemesi gerekir.

(Ayasofya’yla ilgili ta-rtışmalar) İbadete açılması, tarihi dünya mirası kimliğinden bir şey eksiltmez.Daha fazla insan orayı ziyaret edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu