HABERLER

ŞEYMA YILDIZ’IN ADLİ TIP İNCELEMESİNDE ORTAYA ÇIKTI

Okul çıkışına giden Harun Yıldız, kızı Şeyma’yı “Gel seni biraz arabayla gezdireyim” diyerek k-andırdı. Yolda kızıyla t-artışan Yıldız, Şeyma’yı erkek arkadaşı olduğu bahanesiyle k-atledip yol kenarına attı.

Ankara Çubuk’a bağlı Kargın Mahallesi yolunda önceki akşam kar üzerinde bir kız çocuğunun c-esedini gören vatandaşlar polise i-hbarda bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri, yaptıkları incelemede s-ilahla v-urularak ö-ldürülen kişinin lise öğrencisi Şeyma Yıldız (16) olduğunu belirledi. O-topsi yapılmak üzere Yıldız’ın c-esedi adli tıp m-orguna kaldırılırken, ci-nayetle ilgili de çalışma başlatıldı.



Polis, ci-nayet araştırması başlatırken, y-akalanacağını anlayan Şeyma’nın babası Harun Yıldız, gece saatlerinde Çubuk Emniyet Müdürlüğü’ne giderek t-eslim oldu. Ca-ni baba Harun Yıldız, kızını ö-ldürdüğünü i-tiraf ederken, ci-nayette kullandığı ruhsatlı ta-bancasını da polise teslim etti.

‘YOL KENARINA BIRAKTIM’

Seyyar bal satıcısı olan Yıldız ilk ifadesinde, “İnternette erkeklerle fotoğraflarını gördüm. Erkek arkadaşı olduğunu da öğrenince t-artışmaya başladık. Erkeklerle gezmemesi için u-yaracaktım ama t-artışınca kendimi k-aybettim, arabada bulunan ta-banca ile v-urdum. Ö-ldüğünü görünce de k-orkup, yol kenarına bıraktım. Sonra kızımın ce-sedinin bulunduğu, polisin olayı araştırdığı ve beni a-radığını öğrenince gelip teslim oldum” dediği öğrenildi.

Baba Yıldız’ın okul çıkışına giderek kızı Şeyma’yı “Gel seni biraz arabayla gezdireyim, baba kız konuşuruz” diye araca b-indirdiği bildirildi. Şeyma’nın babasına çok bağlı olduğu, babasıyla birlikte çektirdiği fotoğrafların altına “Kahramanım” notuyla paylaştığı kaydedildi.



ADLİ TIP RAPORUNDA K-ORKUNÇ DETAY: BİRİ G-ÖĞSE DİĞERİ SIRTA İKİ K-URŞUN

Adli Tıp’ta yapılan ilk incelemede Şeyma’ya iki k-urşun i-sabet ettiği birisinin gö-ğüs boşluğuna diğerinin ise sırt bölgesinden girişi olduğu belirlendi. C-ani babanın araç içinde kızına bir el a-teş ettikten sonra Şeyma’nın k-açmaya çalıştığı, o sırada ikinci defa a-teş ederek sırtından v-urduğu düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı