HABERLER

SEVİLEN DİZİNİN GÜZELER GÜZELİ OYUNCUSUNDAN

Güzeller Güzeli Genç Oyuncumuzdan Türkiye’yi Ka/hreden Haber. Güzeller güzeli genç oyuncumuzun doktorunun verdiği haber başta eşi ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerini ü/zdü.Doktorunun te/şhisi açıklamasının hemen ardından güzel oyuncu dizi çekimlerini iptal ettiğini açıkladı.Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayan Neslihan Atagül’e geçirgen ba/ğırsak sendromu te/şhisi konuldu. Ra/hatsızlığı ilerleyen oyuncu 10 günlük rapor alarak dinlenmeye başladı.Star TV ekranlarında yayınlanan ve çekimleri Muğla’da yapılan Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül’den kö/tü haber geldi. Hızla kilo kaybeden oyuncunun bir hastalıkla mü/cadele ettiği öğrenildi.

DİNLENMEYE ÇEKİLDİ

TV100’de yer alan habere göre, Hızla kilo ka/ybı yaşayan Neslihan Atagül’e doktorların “geçirgen bağırsak” se/ndromu te/şhisi koyduğu ileri sürüldü. Ra/hatsızlığından dolayı yaşam kalitesi ci/ddi şekilde etkilenen Neslihan Atagül’ün 10 gün rapor aldığı ortaya çıktı.NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Neslihan Atagül Doğulu 20 Ağustos 1992’de do/ğdu. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumaktadır. Neslihan Atagül Doğulu, oyunculuk hayatına ilk kez 2006’da Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında İlk Aşk filminde oynadı ve bu film ile Altın Koza Film Festivali’nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 18 Kasım 2011 tarihinde Atv’de yayına başlayın, Mahsun Kırmızıgül’ün senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ilk dizi çalışması olan “Hayat Devam Ediyor” adı dizide Neslihan Atagül, Fikret Kuşkan, Menderes Samancılar gibi ustalarla oynamıştır.

2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan filmde Zehra rolüne hayat verdi. Araf filminde rol alan Atagül, 2013 yılında Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı, başrollerini Kadir Doğulu ile Paylaştığı Fatih Harbiye adlı televizyon dizisinde oynadı.

2015 yılında senaryosunu Levent Kazak’ın yazdığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı Senden Bana Kalan adlı sinema filminde Ekin Koç ile başrolleri paylaştı. Ekim 2015 ayında Star TV’de gösterilmeye başlayan, yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı başrollerinde Burak Özçivit ve Atagül’ün oynadığı Kara Sevda adlı dizide Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu da oynamıştır.2016 yılında Pantene markasının reklam yüzü oldu. Aynı yılın eylül ayında yine aynı markanın bir reklam filminde daha yer aldı. Aksiyon sahnelerinin yer aldığı reklam filmi Madrid’de çekildi. 25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakındır beraber olduğu Kadir Doğulu ile nişanlanmış daha sonra da evlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu