HABERLER

”SENDEN AYRILMAK İSTİYORUM” DİYEN KIZ ARKADAŞINA KABUSU YAŞATTI

İzmir’de, 46 yaşındaki adam kendisinden ayılmak isteyen 26 yaşındaki sevgilisi Kübra’yı, takside dö-vdükten sonra ta-bancayla bacağından v-urdu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İzmir’in Konak ilçesinde, Mustafa Ölmez (46), kendisinden ayılmak isteyen sevgilisi Kübra Mina Y.’yi (26) bindikleri takside dö-vdükten sonra ta-bancayla bacağından v-urdu. Ya-ralı genç kadın, hastanede tedaviye alınırken, gözaltına alınan Ölmez ise mahkemece tutuklandı.

GENÇ KADINI TAKSİDE DÖ-VDÜ

Olay, Konak’ın Hatay semtinde meydana geldi. Mustafa Ölmez ile sevgilisi Kübra Mina Y., bindikleri takside ta-rtışmaya başladı. Kübra Mina Y.’nin kendisiyle evlenmemesi durumunda ayrılacağını söylediği Ölmez, genç kadını dö-vmeye başladı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

BACAĞINDAN V-URDU

Ö-lmez, bu sırada belinden çıkardığı ta-bancayla da Kübra Mina Y.’yi bacağından vu-rup, ya-raladı. Taksicinin durmasının ardından Ö-lmez, araçtan inip, kaçtı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kübra Mina Y. ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Kübra Mina Y., Mustafa Ö-lmez’den şi-kayetçi oldu. Polis ekiplerin yaptığı araştırma sonucu Ö-lmez, kısa sürede yakalanıp, gözaltına alındı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mustafa Ölmez, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı