HABERLER

Sanki Biz Size Gidip Bizi Kurtarın Dedik”

Suriyeli M-ülteciden Türkiye’ye: “Sanki Biz Size Gidip Bizi Kurtarın Dedik”Yunanistan’a geçmek için s-ınırda beklerken y-ıllardır yaşadığı Türkiye için, s-anki biz size gidip bizi k-urtarın dedik diyen Suriyeli mü-lteciye te-pki ya-ğıyor.Türkiye sınır kapılarını açtı, gö-çmenler ardına bakmadan Yunanistan‘a gitmeye başladı. U-zun yıllardır Türkiye’nin e-kmeğini yiyen m-ültecilerin çoğ-u buna mi-nnettarken; bazıları a-teş p-üskürdü.

“Bizim a-skerler Suriye’de, siz burada ne yapıyorsunuz diyorlar”

Sı-nır kapısında kendisine u-zatılan BBC’nin mikrofonuna konuşan bir Su-riyeli, “Bize, ‘Bizim a-skerler Su-riye’de, siz burada ne yapıyorsunuz?’ diyorlar. Hep böyle şeyler di-yorlar.” dedi.“Sanki biz kurtarın dedik”

Suriyeli Mülteciden Türkiye’ye: “Sanki Biz Size Gidip Bizi K-urtarın Dedik” Sonrasında araya giren diğer m-ülteci ise daha da k-ızgın ifadeler k-ullanarak, “Sanki biz s-ize gidip bizi ku-rtarın dedik.” şeklinde konuştu.

“Kendinizi düşündünüz, bizi düşünmediniz

Suriyeli Mülteciden Türkiye’ye: “Sanki Biz Size Gidip Bizi K-urtarın Dedik”Türkiye’de uzun zamandır yaşadığı aksanına da ya-nsıyan m-ülteci, devamında ise “Siz ken-dinizi düşündünüz, bizi dü-şünmediniz. 8 se-nedir bu-radayım ve hiçbir şey ka-zanamadık.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. nankör adam 16 milyon nufusun 8 milyonu ülkeden kaçmış. türkiye size 40 milyar dolar harcamış.sen türkiyede 570.000 çoçuk doğurmuşsun. müslümanım diyorsunda yılbaşı günü suruye diye anırdın meydanlarda. biizm şanlı askerimiz senin için şehit oldu yazıklar olsun sana esad size bence az yapmış siz bir sülük gibi yaşarsınız ancak vatansız olarak…

  2. ulan şerefsiz kanı bozuklar biz size kapılarımızı açtık en güzel arabalara bindiniz en güzel telefonları kullandınız gariban evine ekmek götüremezken siz cebiniz dolu parayla gezdiniz 1999 depreminde binlerce türk halkı soğuk sıcak demeden çadırlarda yattılar bunlar unutuldu tabi nankör köpekler müslüman görünümlü tererüstsünüz siz şerefsiz piçler allaha havale ediyoz sizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı