SAKALLARI YÜZÜNDEN KOCASI

Hiçbir doktorun kendisine yardım edemediğini anlatan genç kadın, utandığı için maskeyle geziyor ve çocuğunun yüzüne dokunmasına izin vermiyordu. Kocasının kendisinden ti*ksindiğini bir televizyon programında gözyaşları içinde anlatan Savchenkova’ya Rusya’nın en iyi doktorları yardım etmeye karar verdi.

6İlk önce doktorların tavsiyesi üzerine kilo veren Svetlana’nın lazer tedavisine başlandıRusya’nın Volgograd şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Svetlana Savchenkova, şu an yedi yaşında olan oğluna h*amile kaldığı dönem, yüzü kıllanmaya başladı. Gittikçe kalınlaşan kılları yüzünden sokağa çıkmak dahi istemeyen talihsiz kadın, çareyi televizyon programlarına katılıp derdini milyonlarla paylaşmakta buldu.

Rusya’nın Volgograd şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Svetlana Savchenkova, şu an yedi yaşında olan oğlunun hamileliğinde yüzünde sakal çıkmaya başladı. H*amile olduğu sırada kıllanması daha da artan talihsiz kadın, gün geçtikçe daha da erkek görüntüsüne bürünüyordu.

7 yıl boyunca derdine çare bulamayan Savchenkova’nın iç salgı bezlerinde yatan erkeklik hormonundan dolayı kıllandığı belirlendi.Lazer tedavisinden sonra yüzündeki kıllardan tamamen kurtulan Svetlana, “Artık kocamı kaybetmekten korkmuyorum” diyerek sevincini dile getirdi

Svetlana Savchenkova, artık dışarı çıkarken maske takmıyor ve oğlunun kendisine dokunmasına izin veriyor. Talihsiz kadının yıllar süren tedavisini yapan ekibin başında bulunan J*inekolog Tatyana Rumyantseva, Svetlana’yı maskesiz gördüğü için çok mutlu olduğunu söyleyerek tedavisinde gösterdiği sabırdan dolayı genç kadına teşekkür etti.