HABERLER

SAKALLARI YÜZÜNDEN KOCASI

Hiçbir doktorun kendisine yardım edemediğini anlatan genç kadın, utandığı için maskeyle geziyor ve çocuğunun yüzüne dokunmasına izin vermiyordu. Kocasının kendisinden ti*ksindiğini bir televizyon programında gözyaşları içinde anlatan Savchenkova’ya Rusya’nın en iyi doktorları yardım etmeye karar verdi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

6İlk önce doktorların tavsiyesi üzerine kilo veren Svetlana’nın lazer tedavisine başlandıRusya’nın Volgograd şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Svetlana Savchenkova, şu an yedi yaşında olan oğluna h*amile kaldığı dönem, yüzü kıllanmaya başladı. Gittikçe kalınlaşan kılları yüzünden sokağa çıkmak dahi istemeyen talihsiz kadın, çareyi televizyon programlarına katılıp derdini milyonlarla paylaşmakta buldu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Rusya’nın Volgograd şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Svetlana Savchenkova, şu an yedi yaşında olan oğlunun hamileliğinde yüzünde sakal çıkmaya başladı. H*amile olduğu sırada kıllanması daha da artan talihsiz kadın, gün geçtikçe daha da erkek görüntüsüne bürünüyordu.

7 yıl boyunca derdine çare bulamayan Savchenkova’nın iç salgı bezlerinde yatan erkeklik hormonundan dolayı kıllandığı belirlendi.Lazer tedavisinden sonra yüzündeki kıllardan tamamen kurtulan Svetlana, “Artık kocamı kaybetmekten korkmuyorum” diyerek sevincini dile getirdi

---Sponsorlu Bağlantılar---

Svetlana Savchenkova, artık dışarı çıkarken maske takmıyor ve oğlunun kendisine dokunmasına izin veriyor. Talihsiz kadının yıllar süren tedavisini yapan ekibin başında bulunan J*inekolog Tatyana Rumyantseva, Svetlana’yı maskesiz gördüğü için çok mutlu olduğunu söyleyerek tedavisinde gösterdiği sabırdan dolayı genç kadına teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı