KADIN

Sadece Bir Gecede Cildinizdeki Değişimi Görün

Yüz Beyazlatıcı Serum Cilt beyazlatma, derinin koyu renkli üst tabakasını çıkarmak için kimyasalların kullanılmasını gerektiren cilt aydınlatması veya cilt beyazlığı işlemidir. Bu, doğum lekeleri , çiller , güneş lekeleri ve pürüzlü cilt tonu gibi cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olduğu için güzel bir cilt ve mükemmel renk tonu almanın en iyi yollarından biridir.Cildinizi haplar, cilt beyazlatma kremleri, cilt beyazlatma sabunları gibi cildinizi ağartmak için çeşitli yöntemler vardır, ancak cilt aydınlatma ürünlerinin çoğunda yan etkiler , tehlikeler ve cilde riskleri vardır. Özellikle aşırı miktarlarda bu ürünler kullanılırsa veya cildiniz hassassa döküntüler, alerjiler, cilt tahrişleri bu ürünlerin en zararlı etkilerinden sadece bazılarıdır.

Şans eseri, bu pahalı ürünlerden daha iyi çalışan doğal ilaçlar var. Bu yazıda, cildinizi hızlı bir şekilde beyazlatabilecek çok etkili bir çare göstereceğiz, böylece daha önce hiç olmadığı kadar güzel ve renk tonlu cilt elde edeceksiniz!Malzemeler:

Yulaf ezmesi, 2 çorba kaşığı Yoğurt, 1 çorba kaşığı Limon, 2 çorba kaşığı Zeytinyağı, 1 çorba kaşığı

Tarif: Homojen bir karışım eldeedilinceye kadar tüm malzemeleri iyice karıştırın.Karışımı cildinize uygulayın.Beyazlatıcının ciltte kuru kalmasına izin verin.

15-30 dakika sonra soğuk su ile yıkayın. Cildi tamamen kurutmayın, biraz nemli tutun ve kuruluğu önlemek için üzerine nemlendirici uygulayın

Cilt pigmentasyonu değişene kadar haftada iki kez uygulayın . İlk kullanımdan hemen sonra harika sonuçlar fark edeceksiniz ve inanız bize, şaşkınlığınızdan herkese anlatacaksınız!İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu