HABERLER

SABAH UYANAN KOCA, SOLUĞU ACİL SERVİSTE ALDI

Ukrayna’da meydana gelen olayda, kendisini al-dattığını i-ddia eden eş, gece uyurken kocasının c-insel o-rganına metal somun taktı. Olay anında a-lkollü olduğu için durumu fark edemeyen adam sabah a-cılar içinde uyanınca s-oluğu hastanede aldı. Özel bir e-kibin de katıldığı z-orlu bir o-perasyonla talihsiz adamın ci-nsel or-ganındaki metal somun çıkarıldı.Ukrayna’nın Zaporizhia kentinde meydana gelen olayda, kocasının kendisini a-ldattığını i-ddia eden eş, gece uyurken ci-nsel or-ganına metal bir somun taktı. Sabah a-ğrılar içerisinde uyanan koca, ci-nsel or-ganının m-orarmış ve ş-işmiş olduğunu gördü. Somunu ci-nsel o-r-ganından önce kendisi çıkarmaya çalışan koca başarılı olamayınca haber verdiği sağlık e-kipleri tarafından a-cilen h-astaneye k-aldırıldı.

BİR DAHA A-LDATMASIN DİYE YAPTI

Olay Ukrayna’nın Zaporizhia kentinde meydana geldi. 40 yaşındaki ve ismi açıklanmayan adam, i-ddialara göre karısını a-ldattı. Kocasından i-ntikam almak ve bir daha a-ldatmasını e-ngellemek isteyen kadın, eşinin a-lk-ollü gelip sızdığı bir gece ci-nsel or-ganına metal somun taktı.A-CILAR İÇERİSİNDE UYANDI

Sabah, ci-nsel or-ganına takılan metal somun nedeniyle a-cılar içinde k-ıvranarak uyanan adam, somunu kendisi çıkarmayı denedi ancak başaramadı. Bunun üzerine sağlık e-kiplerine haber veren adam a-cilen hastaneye kaldırıldı.

DOKTORLAR DA ÇIKARAMADI, ‘K-OBRA’ E-KİBİ GELDİ

A-cilen hastaneye kaldırılan adam, a-meliyathaneye alındı. Doktorların uzun u-ğraşları sonucu çıkarılamayan metal somunun çıkarılabilmesi için hastaneye ülkenin önde gelen ku-rtarıcı e-kibi olan ‘K-obra’ çağrıldı.

K-OBRA E-KİBİ ELEKTRİKLİ SPİRAL KULLANDI

‘K-obra’ olarak adlandırılan ku-rtarma e-kibi, t-alihsiz adamın ci-nsel or-ganındaki metal somunu çıkarmak için elektrikli s-piral kullandı. S-piralin metale değmesiyle ortaya çıkan k-ıvılcımlar z-or anlar yaşanmasına neden oldu. S-piral metali ke-serken sü-rtünmenin sonucu adamın ci-nsel or-ganındaki somun da ıs-ınınca suyla mü-dahale edilmek z-orunda kalınıldı.“ÖZEL E-KİPMAN KULLANDIK”

Konuyla ilgili açıklama yapan ku-rtarma e-kibinin sorumlusu Oleksandr Brienko, “Doktorlar somunu çıkartamayınca bizi çağırdılar. İşi sorunsuz tamamlayabilmek için özel e-kipmanlarımızı kullandık. Biz metal nesneyi ke-serken, adam a-nestezi a-ltındaydı. Bu yüzden pek bir a-cı hissettiğini sanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Ku-rtarma e-kibinden Eduard Nekhoroshev de şunları ekledi, “Sık sık benzer sı-kışma d-urumlarıyla karşılaşıyoruz. Bu tip nesneleri çıkartma konusunda oldukça eğitimliyiz.”

GELECEKTE BABA OLABİLİR

Bir doktor tarafından yapılan açıklamada ise, “t-alihsiz adamın yapılan ku-rtarma o-perasyonunda ü-reme sisteminde bir sı-kıntı ya-ratacak durum yaşanmadığını, gelecekte baba olabileceğini, yakında tamamen s-ağlığına kavuşabileceğini” söyledi.

A-LDATTIĞI İÇİN KARISI TARAFINDAN CEZALANDIRILDI

Ukrayna yerel basınında çıkan haberlere göre, ci-nsel or-ganına metal somun takılan adamın karısını a-ldattığı için ce-zalandırıldığı yazıldı.BO-ŞANMA DA-VASI AÇTI

Yine Ukrayna medyasında çıkan haberlere göre, z-orlu bir o-perasyon neticesinde sağlığına kavuşan 40 yaşındaki adamın eşinden bo-şanmak için da-va açtığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı