HABERLER

PARASI OLMADIĞI İÇİN BIRAKTI

İnanılmaz olay: Eşini nikah masasında bastıSyed Nazeer isimli bir adam evliyken bir kez daha evlenmeye karar verince, durumu öğrenen eşi polislerle nikahı bastı.İnanılmaz olay Hindistan’ın Haydarabad kentinde meydana geldi. Syed Nazeer isimli adam ilk eşinden boşanmadan ikinci kez evlenmek isteyince olanlar oldu.Eşinin düğün yapacağını öğrenen Dr Sana Samreen, soluğu polis karakolunda aldı. Eşi hakkında şikayette bulunan kadın, polislerle birlikte düğünü bastı. O sırada karşısında eşini gören adam ne yapacağını şaşırırken, koşarak arka kapıdan kaçtı.

Yerel basında çıkan haberlere göre, Nazeer, ikinci kez evleneceğini eşine söylemedi. Bu yüzden Samreen’in polislerle birlikte ona doğru yürüdüğünü görünce Nazeer, çareyi kaçmakta buldu. Paniğe kapılan adam, düğün salonunun arka kapısından kaçtı.

‘PARASI OLMADIĞI İÇİN BIRAKTI’

Olaydan bahseden Samreen’in erkek kardeşi yerel basına, “Kız kardeşim Syed ile 2019’da Yeni Zelanda’dan geldikten kısa bir süre sonra evlendi. Covid-19 karantinası sırasında Hindistan’da kaldı ve masraflarını biz karşıladık. Ne zaman ki parayı ödeyemedik eşi ondan ayrılmaya karar verdi.” dedi.Doktor olan ve eşini nikah masasında basan talihsiz kadın ise,” Ben doktorum. Pandemi sırasında eşimin Covid olan amcasına bile baktım. Tüm hayatımı onlara adadım.” diyerek ağladı.

Syed Nazeer’in düğünden kaçtığından beri hala kayıp olduğu, polisin her yerde adamı aradığı aktarıldı.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu