HABERLER

Oyuncu Pınar Altuğ’un makyajsız hali Tam Bir Hayal Kırıklığı

Çocuklar Duymasın dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini hayal k-ırıklığına uğrattı. Altuğ’un bir takipçisi paylaşıma, “Pınar Hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz.” yorumunu yaptı. Çocuklar Duymasın dizisinin final yapmasının ardından yeni bir projeye kadar ekranlara ara veren Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini ş-aşırttı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

“ÇOK DAHA YAŞLI DURUYORSUNUZ”

Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Pınar Altuğ beklenmedik yorumlarla karşılaştı. Pınar Altuğ’un makyajsız hali takipçileri tarafından beğenilmedi. Birçok takipçisi Altuğ’un fotoğrafına yorum yaptı. Altuğ’un fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, “Pınar hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz.” if-adelerini kullandı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

“MAKYAJ MECBURİYET OLAMAZ”

Nadir de olsa oyuncu Altuğ’un makyajsız fotoğrafı bazı takipçileri tarafından beğenildi. Pınar Altuğ’un fotoğrafına yorum yapan başka bir takipçisi, “Bence siz her halinizle güzelsiniz. Kadınların makyaj yapması mecburiyet olamaz.” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ne. ..44..di … Kocasından. 20… Yaş. Büyük. Kocası. 30….kusur. Dur. ….52….. Veya. 50…yasindadir

  2. Cok ayip cok karsinizdaki bir bayan ve etten kemikten Robot degil yazdiklariimiza dikkat edelim lütfen
    Fazla kiskanclik da iyi degildir pinar altugunun yasindasin veya esinin yasindan sizlere ne önemli olan birbirlerini sevmesi ne meraklisiniz insanlari cirkince elestirmeye resmen klavye delikanliligi yapiyorsunuz sizler gibi fesat hasetinden catlayan insanlar oldukca türkiye gelismez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı