HABERLER

ODADAN TANIMADIĞI 2 KİŞİ ÇIKINCA

SULTANGAZİ’de ga*sptan kaç*an kişi, yarı çı*plak halde beşinci kattaki dairenin balkonundan sa*rkarak yardım bekledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Zeytinburnu’nda yaşayan bir kişi, i*ddiaya göre internette tanıştığı kişiyle b*irlikte olmak için anlaştı. T*anıştığı kişinin Sultangazi Cebeci Mahallesi’ndeki evine giden bu kişi, evin başka odasından çıkan ve tanıştığı kişinin arkadaşları olduğu öğrenilen 2 kişi tarafından dö*vüldü.

YARI ÇI*PLAK ADAMI GÖRENLER ŞA*ŞKINLIK YAŞADI

Evdekilerin parasını alarak, z*orla senet imzalatmak istediği öne süren kişi y*arı çı*plak halde 5. kattaki dairenin balkonuna çıktı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Yarı çı*plak bir halde balkondan sa*rkan kişi, ‘yardım edin’ diye ba*ğırmaya başladı. Evin bulunduğu caddeden geçenler, y*arı *çı*plak adamı görünce kısa bir şa*şkınlık yaşadıktan sonra hemen p*olis ve itfaiyeye haber verdi. Evde bulunan 3 erkek ise o*lay yerinden koşarak ka*çtı.

Kısa sürede o*lay yerine gelen itfaiye ekipleri uz*attıkları merdivenle pencerede a*sılı kalan adamı kurtardı. Aşağıya indirilen adamın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

DÖ*VÜP PARAMI ALDILAR

P*olis merkezine götürülen adam burada verdiği ifadesinde, “İnternette tanıştığım kişi birkaç gün süren yazışmaların ardından Sultangazi’deki eve davet etti. Eve geldiğimde t*anıştığım k*işinin yanı sıra ya*n odadan tanımadığım 2 kişi çıktı. 3 kişi beni dö*vüp pa*ramı aldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Z*orla senet imzalatmak istedikleri sırada balkona çıkarak yardım istedim. Bana za*rar vereceklerinden ko*rktuğum için de aşağıya s*arktım” dediği öğrenildi. P*olis kaçan ş*üphelileri ararken g*örgü tanıkları 5 katlı binadan s*arkan kişiyi görünce p*olis ve itfaiyeye haber verdiklerini söyledi.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan balkonda a*sılı kalan adamın itfaiye merdiveni ile aşağıya indirilmesi cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, adamın yarı ç*ıplak bir halde yardım beklediği görülüyor. İtfaiye ekipleri uzattıkları sepetli merdivenle a*sılı kalan adamı kurtarıyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı