HABERLER

OCAĞIM KAPANMADI

ş-ehit olursam oğluma bu ismi verin diye.. Ş-ehit Eşinin Oğluna Verdiği İsmi Duyanların Boğazı Düğümleniyor işte o isimŞırnak’ta 25 Nisan’da P-KKlı deröris-tlerin tuzakladığı el yapımı pa’tlayıcının infilak etmesi sonucu şe’hit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Sadık Akın’ın eşi, dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. Getirdiği çocuğuna verdiği isim ise görenlerin boğazını düğümledi.Meğerse şe’hidimiz eşine bir mektup yazarak şe’hid olursa evladına hangi isimi vermesi gerektiğini not olarak bırakmış.

---Sponsorlu Bağlantılar---

25 Nisan’da Şırnak’ta şe’hit olan eşinin vasiyetini açıklayan Şenay Akın, “Allah çocuğuma uzun ömür versin. En azından ocağım kapanmadı. Kimse ocağımı söndüremedi. Vatan sağ olsun.” dedi. Şırnak’ta 25 Nisan’da PKKnın tuzakladığı el yapımı infilak etmesi sonucu şe’hit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Sadık Akın’ın eşi Şenay Akın, dün, Manisa’daki özel bir hastanede erkek çocuk dünyaya getirdi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

VASİYET BIRAKMIŞ

-KKlıların tuzakladığı el yapımı p-a’tlayıcının infilak etmesi sonucu şe’hit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Sadık Akın’ın eşine verdiği vasiyet yürekleri burktu. Oğluna ş-ehit eşinin ismini veren Akın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 aylık h-amileyken eşinin şe’hit haberini aldığını söyledi. Eşinin, “Yaşarsam oğlumun adı Mustafa Kemal olacak, eğer bir gün şe’hit olursam ona benim ismimi verin” vasiyetinde bulunduğunu hatırlatan Akın, kocasının, şe’hit olmadan bir hafta önce o*lümle ilgili konuşmalar yaptığını anlattı.

BENİ SUSTURMA, İÇİMDEN KONUŞMAK GELİYOR”

Şenay Akın, o*lümle ilgili konuşma yapınca kızdığı eşinin, “Beni susturma, içimden konuşmak geliyor.” dediğini aktardı. “EN AZINDAN OCAĞIM KAPANMADI” Çok sevdiği eşinin ol’dü-ğüne hala inanamadığını vurgulayan Şenay Akın, “Allah çocuğuma uzun ömür versin. En azından ocağım kapanmadı. Kimse ocağımı söndüremedi. Vatan sağ olsun.” diye konuştu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Şırnak merkeze bağlı Soru Tepe mevkisinde 23 Nisan’da P-K-K’lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı p-a-tlayıcının in’filak etmesi sonucu yar’alanan Jandarma Üstçavuş Sadık Akın, kaldırıldığı Şırnak Devlet H-astanesi’nde 2 gün sonra şe’hit olmuştu. Ş-EHİDİMİZE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞ SAĞŞIĞI DİLERİZ.. VATAN SAĞOLSUN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı