HABERLER

O GENÇ KIZDAN ACI HABER GELDİ

Malatya’da geride bir mektup ile cep telefonunu bırakarak ortadan ka-ybolan 16 yaşındaki genç kız Karakaya Baraj Gölü’nde ö-lü bulundu.Kendisinden bir süre haber alınamayan 16 yaşındaki B.K., arkasından bir mektup bırakarak Karakaya Baraj Gölü’nde i-ntihar etti.Olay, Yeşilyurt ilçesine bağlı Mahmutlu Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 16 yaşındaki B.K.’dan bir süre haber alamayan yakınları durumu jandarma ekiplerine bildirdi. İ-hbar üzerine çalışma başlatan jandarma ekipleri Karakaya Baraj Gölüne mevkiinde B.K.’ya ait olduğu değerlendirilen bir cep telefonu ile bir de mektup buldu.

B.K.’nın baraj gölüne girmiş olabileceğini değerlendiren ekipler Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma ekibine bilgi verdi. Olaya yerine gelen su altı arama kurtarma ekipleri yaklaşık 1 saat süren arama çalışması sonucu B.K.’nın ca-nsız be-denine kıyıya 20 metre uzaklıkta ulaştı.GENÇ KIZIN İ-NTİHAR ETTİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR

Jandarma ekiplerinin ilk belirlemelere göre, i-ntihar olarak değerlendirdiği olayla ilgili inceleme başlatılırken, dalgıçlar tarafından kıyıya çıkarılan B.K.’nın ce-nazesi adli tıp mo-rguna kaldırıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu