HABERLER

MÜGE ANLI’NIN BİLE KA-NI DONDU: KAYDI YARIDA KE-STİRDİ

Müge Anlı’nın bile ka-nı do-ndu kaydı yarıda ke-sti. Aleyna Çakır’ın ö-ldürülmeden önceki son ses kaydı ortaya çıktı.Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında, hayatını kaybeden Aleyna Çakır’ın Ümitcan Uygun tarafından da-rp edildiği an komşusu tarafından kaydedilen ses kaydı yayınlandı.

Aleyna Çakır ve Ümitcan Uygun’un komşuları olduğu belirtilen bir kişinin aldığı ses kaydında, Aleyna’nın çı-ğlıkları duyuluyor.Aleyna’nın çı-ğlıklarını duyan baba Çakır’ın, kızının fotoğrafına dokunarak seni duymuyorlar demesi ve göz ya-şlarına bo-ğulması ise izleyenlerin yüreğini ya-ktı.Babanın bu görüntüsü sosyal medyayı ayağa ka-ldırdı. Kullanıcılar Ümitcan Uygun’un tu-tuklanması için yeniden kampanya başlattı.Komşunun daha önce polise şi-kayette bulunduğu ve polisin 2 kere Ümitcan Uygun’u gö-zaltına aldığı ve serbest bıraktığı ortaya çıktı.

Yaşlı kadın bunun üzerine ses kaydı aldığını ancak polisin “izinsiz ses kaydı alamazsınız, yaptığınız s-uç” dediğini ifade etti. Ayrıca 60 yaşındaki kadın Ümitcan Uygun tarafından te-hdit edildiğini ve ko-rktuğu için bir süre sonra taşındığını belirtti.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu