HABERLER

MÜGE ANLI’DA KUAFÖR SAVAŞ AYDOĞAN Cİ/NAYETİNDE KA/N DONDURAN İTİRAF

25 Nisan tarihinde Sakarya’da kaybolan 2 çocuk babası kuaför Savaş Aydoğan’ın bulunması için annesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelmişti. Fakat haftalar sonrasında Savaş Aydoğan’ın cesedi bulundu. Yakın arkadaşı Cem Tuna cinayeti işlediğini tüm soğukkanlılığıyla anlattı. Sevgilisi Merve de itiraf da bulundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen kuaför Savaş Aydoğan cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı. Savaş Aydoğan’ın sevgilisi Merve ve Cem Tuna’nın ifadesi kan dondurucuydu.

Savaş Aydoğan’a ev sahibi ulaşamayınca sevgilisi Merve ve arkadaşı Cem Tuna’ya, Savaş’ı sormuştu. Nerede olduğunu öğrenmeye çalışan ev sahibine “Savaş artık aramızda olamayacak, başka bir şehire gitti” şeklinde açıklamasında bulunan sevgilisi Merve’nin bu sözleri üzerine çevresi kaybından şüphelenmeye başlamıştı.

Aynı zamanda sevgilisi ve yakın arkadaşı Cem’le ortak olduğu kafenin açılışı yaklaşırken de kaybolması dikkat çekmişti. Başka bir şehire gittiğine inanmayan ev sahibi Savaş’ın ailesine haber vererek annesini Sakarya’ya çağırmıştı. Aile, Merve ve Cem’den şikayetçi olmuş, ifadeleri alındıktan sonra serbest kalmışlardı.

Cem, bu olaydan sonra ortalıktan kaybolmuştu. Cem’in babası polisi arayarak, oğlunun cinayetin baş şüphelisi olabileceğini söylemişti.

Kuaför Savaş Aydoğan’ın sevgilisi bu sırada göz altına alınmıştı. Kocaali Adliyesi’nde hakim karşısına çıkartılan Merve E. adli kontrol şartı ile serbest kaldı. Kız arkadaşın serbest kalmasından 16 gün sonra ise, kayıp arkadaş Cem Tuna Zonguldak’ta polis ekiplerine teslim oldu.

Cem’in, arkadaşını silahla öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından, polis ekipleri cesedi bulmak için çalışma başlattı. Cem’in itirafı üzerine bölgede başlatılan kazı çalışmaları, Cem Tuna’nın polis ekipleri eşliğinde olay yerine gelmesi ile son buldu. Cem Tuna ilk ifadesinde, Aydoğan’ı öldürüp, fındık bahçesine gömdüğünü söyledi.

Cem Tuna verdiği ifadeye göre cinayeti; “Evdeydik Savaş, ‘Baban benim kız arkadaşıma göz koymuş’ diye söyledi, elindeki tüfeği bana doğrultunca ben de belimdeki silahı ona doğrulttum” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı ardından şoke eden bir ifadeyi daha okudu: “Savaş Aydoğan’ın sevgilisi de o sıralarda ‘Cem’in babası bana göz koymuştu’ demiş ve alkol aldıkları bir anda Cem’le de beraber olduğunu itiraf etmiş.”

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu