Müge Anlıda ki Çelişkileri Tavırları Sonrası ! Vhşet ortaya çıktı: Parçalayıp sobada yaktım

Kırıkkale’de yaşayan ve 20 Ocak 2019 tarihinde kaybolan 55 yaşındaki Feride Ercan’ın c*nayete k*rban gittiği ortaya çıktı. Ankara’da yaşayan Hikmet Y., Ercan’ı *ldürdüğünü, ardından da testereyle parçalayıp, sobada yaktığını itiraf etti.

20 GÜN ÖNCE KAYBOLDU

V*hşet ortaya çıktı: Parçalayıp sobada yaktımKırıkkale’de yalnız yaşayan Feride Ercan, 19 Ocak’ta kayboldu. Yakınlarının kayıp başvurusu üzerine Kırıkkale Emniyet ve Jandarma, Ercan’ın bulunması için çalışma başlattı.

Ercan’ın kaybolması Müge Anlı’nın programında da ele alındı. Programa birçok konuk katılırken, katılanlardan biri de Ankara’da yaşayan evli, 45 yaşındaki Hikmet Y.’ydi. Hikmet Y.’nin programda verdiği çelişkili ifadeler polisin dikkatini çekti.

İTİRAF ETTİ: PARÇALAYIP, SOBADA YAKTIM

Ankara Emniyet C*nayet Büro dedektifleri, Hikmet Y.’yi takibe aldı. Şüpheli hareketlerde bulunan Hikmet Y., c*nayet dedektifleri tarafından gözaltına alındı. Burada çapraz sorguya alınan Hikmet Y., korkunç c*nayeti itiraf etti.

Hikmet Y.’nin ifadesinde Feride Ercan ile tanıştıklarını, olay günü de Ercan ile buluşup, arabasıyla gezdiklerini belirterek, “Beni ailemle t*hdit edip sürekli para istiyordu. Aramızda tartışma çıktı. Arabanın içinde kafasına vurdum, bayıldı. Köye götürdüm, *ldüğünü anlayınca testereyle parçalara böldüm. Ardından da c*set parçalarını sobada yaktım” dediği öğrenildi.

JANDARMAYA TESLİM EDİLDİ

C**nayetin işlendiği yer olan Karapürçek Tatlar Köyü Jandarma sorumluluk bölgesinde olması nedeniyle Hikmet Y. emniyetteki işlemlerinin ardından Altındağ İlçe Jandarma ekiplerine teslim edildi.