HABERLER

Minik Leyla’da Sır Perdesi Aralanıyor.Ekipler Didik Didik Arıyor

Minik Leyla’da Sır Perdesi Aralanıyor.Ekipler Didik Didik Arıyor Türkiye’yi Yasa Boğan Minik Leyla’nın Saç Tokası ve Muskası Her Yerde Aranıyor!
Ağrı’da jandarma ve AFAD ekipleri, Türkiye’yi yasa boğan Leyla Aydemir’in elbiselerinin bulunduğu tarlada 4 gündür saç tokası ve muskayı arıyor. Tarlayı karış karış tarayan ekipler, Leyla’nın failinin bulunmasına dair iz arıyor.

Jandarma ve AFAD ekipleri Türkiye’yi yasa boğan cinayete kurban giden Leyla Aydemir’in elbiselerinin bulunduğu tarlada 4 gündür saç tokası ve muskasını arıyor. Tarlayı karış karış tarayan ekipler, Leyla’nın failinin bulunmasına dair iz arıyor. KAYBOLDUKTAN 18 GÜN SONRA MİNİK CESEDİ BULUNMUŞTU Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 3 buçuk yaşındaki minik Leyla, Bezirhane Köyü’nde toprağa verilmişti. Minik Leyla’nın kaybolduğu gün üzerinde bulunan elbiseleri cesedin bulunduğu alana 300 metre yakınlıkta bulunmuştu. Tarlada arama çalışması yapan ekipler 4 gün önce minik kıza ait atleti de tarlada bulmuş ve olay yeri inceleme ekipleri atleti teslim almıştı.

EKİPLER FAİLİN BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR Leyla’nın boynunda olan muska ve kafasında bulunan pembe renkli tokayı bulamayan jandarma ve Afet ve Acil Durum Başkanlığı (AFAD) tarlada arama çalışması başlattı. Tarlayı karış karış arayan ekipler Leyla’nın failinin bulunmas ına dair iz arıyor. 4 gündür aralıksız bir şekilde saç tokası ve muskayı arayan ekipler herhangi bir ipucu elde edemedi.
İZ BULUNANA KADAR ARAMAYA DEVAM EDİLECEK Ekipler, minik Leyla’ya ait saç tokası ve muskayı bulana kadar çalışmalarını sürdürecek. Acılı anne ve baba göze bir yandan taziyeleri kabul ederken bir yandan da kızlarının katilinin bulunmasını istiyor.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu