HABERLER

MEZARDAN ÇIĞLIKLAR GELİYOR DİYE MEZARI AÇTILAR

MEZARDAN ÇIĞLIKLAR GELİYOR DİYE MEZARI AÇTILAR, MEZAR BAŞINA TOPLANANLAR NEREYE KAÇACAĞINI BİLEMEDİ…

---Sponsorlu Bağlantılar---

Honduras Cumhuriyeti’nde hayatını kaybeden 3 aylık hamile Neysi Perez isimli genç kızın t*abutundan sesler geldiği iddiaları üzerine mezarı açıldı.Latin Amerika ülkesi Honduras’ta yaşanan olayda 3 aylık hamile Neysi Perez isimli 16 yaşındaki genç kızın ağzından aniden köpükler çıkmaya başladı. ve çağırılan rahip, Neysi’nin hayatını kaybettiğini söyledi. Kısa sürede de hastane yetkilileri tarafından Neysi’nin ö*ldüğü doğrulandı. The Independent’ın haberine göre Neysi Perez, gelinliği giydirilerek, tabutuyla birlikte beton bir mezara g*ömüldü.

Neysi’nin cenazesinden bir gün sonra mezara ziyarete giden Neysi Perez’in eşi Rudy Gonzales, Primer Impacto kanalına yaptığı açıklamada şöyle denildi. “Elimi onun mezarının üzerine koyduğumda içeriden sesler duymaya başladım, gürültü yapıyor ve onu kurtarmamız için ç*ığlık atıyordu. Onu bir gün önce gömmüştük, birden umutla d*oldum.”

---Sponsorlu Bağlantılar---

B*alyozlarla kırılan mezarın ardından tabut dışarıya çıkarıldı. Aile, vakit kaybetmeden genç kızı hastaneye götürdü. Ancak yapılan tetkiklerin ardından hiçbir yaşam belirtisi göstermiyordu, yani o hala klinik açıdan ö-lüydü. Dr. Claudia Lopez, “Herkes genç kızın yaşadığını iddia ediyordu. Ben de gerekli bütün prosedürleri yerine getirdim. Fakat bir m*ucize olmadı.” şeklinde konuştu.

Ö*lmüş olduğu açıklanan Neysi tekrar gömüldü. Perez’in annesi Maria Gutierrez ise, kızına dokunduğunda onun hala sıcak olduğunu ifade etti ve şunları söyledi: “Herkes onun hayata geri döndüğünü söylüyordu. Hepimiz çok mutluyduk ve ben de kızımı geri alabileceğimi düşünüyordum.” Anne Gutierrez, kızının ilk gö*müldüğünde canlı olduğuna inanıyor. Doktorlar ise…Neysi Perez’in panik atak nedeniyle kalbinin durmuş olabileceğini ya da katapleksi adı verilen ve hastanın birdenbire düşmesine neden olan… genel bir kas fe*lci geçirmiş olabileceği ve bu nedenle de onun ö*lü sanılabileceğini açıkladılar.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Neysi Perez’in p*anik a*tak nedeniyle kalbinin durmuş olabileceğini ya da katapleksi adı verilen ve hastanın birdenbire düşmesine neden olan… genel bir kas f*elci geçirmiş olabileceği ve bu nedenle de onun ö*lü sanılabileceğini açıkladılar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı